Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért nem értik meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért nem értik meg, hogy létezik olyan, hogy valaki egyszerűen nem találkozik olyan ellenkező neművel, akivel kölcsönös lenne a vonzalom, így könnyen eléri a 25+ éves kort bármiféle szexuális/párkapcsolati tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 13:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Úgy biztos nem találkozol, ha egész nap otthon ülsz és csak suliba/munkába jársz, onnan is jössz haza egyből amikor vége. Ja és persze nem mersz beszélgetni az emberekkel.
2020. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
Azért, mert ez annyira hihetetlen, hogy egy ennyi idős ember nem képes tenni a vágyaiért egy lépést sem. Én is csúnya vagyok. De ha szexelni akarok, akkor szexelni fogok. És nem egyedül.
2020. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Tenni kell érte. 16-tól folyamatosan dolgozni rajta, hogy megtaláld. Nem éldegélni, hanem beletenni az energiát. A nagy számok törvénye itt is igaz. Egy idő után meglesz. Aki cirka 10 év alatt nem talált egy olyan embert, akivel közelebbről megismerkedhet, az valamit nagyon, de nagyon nem csinál jól.
2020. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

Én elhiszem, csak nem ez az általános.

A srácok igényei általában nem nagyok és szinte mind találkoznak olyannal, aki bejön nekik. Maximum, nem tudják őket felszedni.

Lányoknál általában valakit találni könnyebb, de ha túl nagyok az igények (mondjuk tiniként is színészekre és hasonlókra gerjedt), akkor ott már fejben van probléma.

2020. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
Egész évben a szobában videojátékozva tényleg nem lehet találkozni megfelelő emberrel, ezt elhiszem. Minden más csak kifogás.
2020. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
És te miért akarod megértetni a te álláspontodat sokakkal? Miért akarsz a szemükben többnek látszódni?
2020. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Az emberek (nők és férfiak) valóban nem egyformán szerelmes típusúak. Van, akinek szinte állandóan ez jár az eszében, s egy hozzá korban illő ellenkező neművel való találkozáskor szinte garantáltan vonzalmat érez, vágyai támadnak, utána pedig erről álmodozik hetekig. Van viszont, akiben csak nagyon kevés ellenkező nemű ember mozdít meg valamit, például csak az extrém vonzóak, akiknél amúgy sincs sok esélye. S persze a két véglet között vannak átmenetek. Aki az első véglethez tartozik, annak nyilván rettentően nehéz felfogni, hogy miként lehet valaki 25 évesen még egyedül. Ez a magyarázata az értetlenségnek, amiről írsz.
2020. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

A kérdésben nem szerepelt, hogy az illető nem csinált semmit, nem próbálkozott volna, egyszerűen nem talált olyat, akivel kölcsönös lehetett volna, ez a körülményeken is múlhatott.


2-esnek: prostihoz könnyű menni, de abban a képletben kölcsönös vonzalom helyett pénz van

2020. júl. 12. 14:10
 9/26 anonim ***** válasza:
69%

És ha egyszerűen nincs az ember környezetében SENKI olyan akivel egyáltalán találkozni tudna? Mert én pl. hiába megyek, járok el ide-oda egyszerűen nincs senki akivel egyaltalán a "nagy számok törvénye" érvényesülhet, mivel nincsnek "nagy számok". Még kicsik sem...

Ettől függetlenül volt már párkapcsolatom, de jelenleg tényleg esélytelennek érzem a dolgot és nagyon sokan rajtam kívűl pontosan így vannak ezzel. A kb. 10-15 fős állandó haveri körből (nőket nem számítva), 1 azaz 1 embernek van komoly kapcsolata. A legtöbbünknek alkalmi szexen kívül az elmúlt években semmilyen párkapcsolata nem volt. Azért szerintem ez jelent valamit és nem hinném, hogy mindannyian ennyire bénák lennénk, mert korábban szinte mindenkinek volt normális, komoly kapcsolata. Valami mostanában ment nagyon félre...

2020. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%
2-es vagyok. Nő vagyok, nem prostizok. Párkapcsolatban élek. De régebben, amikor még nem volt párom, akkor is sikerült összeszedni időnként valakit minden nehézség nélkül, annak ellenére, hogy nem vagyok szép. Csupán akarat kérdése, meg sokat kell kommunikálni az emberekkel. És ne gyere azzal, hogy nekem könnyebb, mrt nő vagyok.
2020. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!