Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett inkább a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett inkább a férfiaknak vagy a nőknek nehezebb a társkereses, és miért?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 18:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%

"Csak neki sokkal nehezebb párt találni..."


Még ez sem igaz. Nehezebb nagyon jó pasit fognia, ez a különbség. Egy nőnek ***bármikor*** könnyedén lehet párja, ha a saját ligájában lévő férfiakra pályázik.

2020. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

#11

Aham, és hány férfi fogadja el úgy a nőt, hogy annak van az előző kapcsolatából gyereke? Hány férfi tolerálja, mondjuk 10-ből, hogy a nő folyamatosan tartja a kapcsolatot az exével a gyerek miatt? Sőt, más férfi gyerekét majd ő fogja szerinted nevelni?


Én nőként pl. össze se jönnék olyan férfival, akinek az előző kapcsolatából van gyereke. Nem fogom más gyerekét nevelni.

2020. aug. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
12. hidd el, rengeteg magányos férfi van, aki bármit, ahogy mondom, bármit bevállal, hogy egyszer végre nője lehessen. A top pasikról le lehet mondani, az nem kérdés. Na meg azt is tudjuk, hogy csak azok számítanak, de tudomásul kell venni a nőknek, hogy azok a férfiak az egyetlenek, akiknek van választási lehetőségük.
2020. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"12. hidd el, rengeteg magányos férfi van, aki bármit, ahogy mondom, bármit bevállal, hogy egyszer végre nője lehessen"


Ez igaz. :D

2020. aug. 6. 19:27
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy ez igaz, utolsó.
2020. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

"Én nőként pl. össze se jönnék olyan férfival, akinek az előző kapcsolatából van gyereke. Nem fogom más gyerekét nevelni."


Ezt tudjuk. A különbség az, hogy ha én férfiként mondom ugyanezt, akkor engem gyerekgyűlölő sátánként állítanak be.

2020. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

#16

Ki? Mert én tuti nem. Nem vagyunk kötelesek más gyerekét nevelni, elég csak a sajátunkét.

Mindenkinek vannak elvárásai a másik felé, senkinek sincs joga emiatt megbélyegezni a őt.

2020. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a nöknek.


A 30 éves nők általában 30-40 közti pasikat keresnek, de lássuk be, a normális, megbízható, kedves férfiak 99%-a már rég "foglalt" ennyi idősen.

2020. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#18: Ezt úgy mondod, mintha a 30-40 közötti korosztályban nem lennének normális egyedülálló férfiak. Rengeteg van, csak sokan már nem aktívak a társkeresésben.
2020. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19, öszinte leszek, én nem igazán találkozok ilyenekkel. Úgyhogy örülók, hogy én már házas vagyok és nem most kell ferjet keresnem köztük.
2020. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!