Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 éves korukra miért van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves korukra miért van a legtöbb nőnek komplexusa?

Figyelt kérdés

Kompenzál + játszmázik az összes folyamatosan. Ha nem mondja nekik valaki naponta 3x, hogy ők szépek, mi több a legszebbek, akkor lelkileg összeomlanak. A legtöbb gyűjti a közösségi oldalon és a társkeresőn is a lájkokat, mintha ezen múlna az élete. Kisminkelik magukat csak azért, hogy legyen aznap is content a közösségi oldalon, mert akkor jön a visszacsatolás, és akkor már elhiszi, hogy ő szép. És mindezt tényleg intelligenciától függetlenül teszik. Ahelyett, hogy keresnének egy normális párt, álmokat kergetnek és gyűjtik a semmit nem érő visszacsatolásokat (like, üres bókok).


A legtöbb férfi is komplexusos lesz, de szerintem ők pont 25 után, amikor ezek a komplexusos nők meghurcolják őket párszor.



2020. aug. 7. 00:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem minden esetben csak mi játszmázunk. Velem épp egy hete egy 23 éves fiú játszmázott, elhívott esküvőre, tök szép dolgokat írt. Pár évvel ezelőtt is beszéltünk, de akkor elment Angliába, annyit írt, hogy "Végleg hazajöttem."

Aztán dumáltunk és tényleg minden szuperül alakult, megbeszéltük hogy nemsokára találkozunk. Aztán egyik napról a másikra már alig írt, aztán rákérdeztem, hogy mi történt mégis, mi a baj? Nem reagált, de látta az üzenetem. Aztán csak annyit írtam, hogy legalább reagálna csak és tök jó, hogy most csinálja ezt, amikor végre itthon van és minden alakulhatna. Látta, de nem válaszolt erre sem. Ennyit arról, hogy a nőkkel van a gond. Velünk is van gond biztos, de veletek is.


24/L

2020. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Nos, de ők párra fognak lelni, nem úgy, mint a kedves komplexusos Kérdező...

Foglalkozz a saját komplexusoddal, jobban jársz.

2020. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Hallod, én egyedül Facebookon vagyok fent a közösségi platformok közül, olyan profilképpel, ami nem is engem ábrázol, és szó szerint nem osztok meg rajta semmit soha. Nem tudom, hová tegyem az általánosításodat. Az ismerőseim között sincsen olyan, aki napi szinten fényképezgetné magát, különösen nem azzal a céllal, hogy az ő személye álljon a középpontban, és ne valami (élet)esemény. Te milyen körökben mozogsz?
2020. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2%

Az a jó ebben hogy sok nő a bunkókat szereti vagy mindenki nevezze úgy ahogyan akarja,tudnák én is bunkó lenni de nem leszek az csak így sajnos nem lehet szerezni egy nőt sem.

Vannak érzéseim de egy olyan nő sincs aki szeretne beszélgetni pl egy üveg bor mellet stb..

Mindig csak a bunkó stílus jön be jobban,nem is tudom mi legyen lehet átt váltok bunkó stílusra aztán lesz ami lesz de nem nagyon szeretnék mondjuk ha megkér rá valaki akkor szívesen leszek bunkó vele.

Nem hiszek abban hogy valaha is lesz egy igazi jó kapcsolatom, igaz eddig nyuszi voltam, most meg már egyre bátrabb leszek és szarok arra ki mit gondol rólam,két dolog érdekel csak mit gondol rólam az életem szerelme és a családom a többit ki zárom.

2020. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

En azt latom h huszonéves korosztalyban mindenki hulyiti a masikat!


Csajok a szepsegukkel huzzak el a mezes madzagot a pasik orra előtt elvezik h csorog rajuk a nyaluk. A ferfiak meg a szexkapcsokatokkal egyestesekel2szivatjak a nőket.



Oda vissza megy. Aki okos az keres magának egy tarsat es kivul maradnak ezekbol a hukyesegekbol.


Pasik is nők is bőség zavaraban vannak.Ugy hiszik a következio még több partner lesz.

2020. aug. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Ez a hülyeség nemtől függetlenül jellemző a huszonévesekre. Ezekhez a nőkhöz képest ha tudnád, milyen labilis, kötődési problémás sérüpt nyomorékokkal ismerkedtem már meg, ki sem akadnál rajtuk.


Az egyik az exei miatt egy undok g.ci, a másik az anyagias, zsarnok apja miatt lett egy szarrágó, a harmadik még magának is hazudik, hogy nincs ideje komoly kapcsolatra, a negyedik barátság extrákkal kapcsolatot akar, aztán mikor megkapja, sír a szája, hogy a nem jár neki hűség meg ágyba reggeli... Ó, ha tudnád, milyen isten barmai vannak! Lefektetik a szabályokat, mert azt olvasták, attól lesznek férfiak, aztán mikor pontosan azt kapják, amit kértek, rájönnek, hogy az mégis kevés. De persze felelősséget vállalni soha-soha az életben ne kelljen, úgy irtóznak mindentől, ami nem ingyen jár és nem alájuk rendelődik, mintha démont látnának.


Én nem tudom, mit tettek velem otthon, hogy nem lettem és nem is voltam ilyen, de nagyon sokat szenvedtem az elkúrt korosztályommal, mire megtaláltam azt, akivel talán már működni fog együtt hosszú távon, mert elég józan és elég egészséges hozzá.

2020. aug. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Én pont az ellentétét figyeltem meg. Én ez a korosztály vagyok, és az ismerőseim már alig használják a közösségi oldalakat. Nem hogy minden nap kiraknának egy sminkes képet.
2020. aug. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

A kérdésedre egyszerű a válasz: az egyre erősödő egoizmus és individualizmus korát éljük. Az emberek (nők és férfiak is) egyre kevésbé azért élnek, hogy tehessenek másokért vagy általában a világért valamit, és egyre inkább azért, hogy nekik jó és kényelmes legyen, hogy az egójuk állandóan símogatva legyen. A folyamat elsődleges oka, hogy médiából ez a szemlélet árad: elsősorban csak magadra, a saját vágyaidra figyelj, s kizárólag arra használd a világot, hogy ezeket a vágyaidat kielégítsd. Az emberek viselkedése emiatt egyre inkább hasonlít a macskákéhoz, akik csak akkor és annyi ideig dörgölőznek a gazdihoz, amíg jólesik nekik, aztán mennek tovább nyalogatni magukat, amikor épp a kedvük tartja.


Ebből a szemszögből nézve egy nőnek férjhez menni egy átlagos férfihoz nem tűnik túl hívogató perspektívának. Hiszen reálisan mit várhat egy nő egy házasságtól? Egy férj már nem fogja az egóját rendszeresen símogatni, hiszen ekkor már nincs miért tepernie. Ellenben csőstül jönnek a házas nő számára az elvárások, a kötelességek. Egy kétgyerekes háziasszonynak már nemigen fog senki udvarolni, nemigen fogják ajnározni és körbeugrálni, sem a gyerekei, sem a férje. Ő már többé nem lesz prioritás. Ezt szinte minden nő előre látja. Ezért ameddig csak lehet, próbálja kihúzni azt az időt, amíg udvaroltathat magának, általában addig, amíg érzi, hogy csökkenni kezd a vonzereje. Ekkor megy csak férjhez, nehogy egyedül maradjon.


De persze a jelenség, hogy a világot a lehető legtovább arra használom, hogy a lelkem símogatva legyen, a férfiak többségére is igaz. Ezért van annyi sok férfi, aki még 35 évesen is nőtlen és esze ágában nincs megházasodni.

2020. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Én azt vettem észre, hogy a csúnyább nőknek kommentelik a leginkább, hogy "jaj de csini vagy". Volt egyetemi mérnöknő évfolyamtársam duci, szemüveges, ráadásul egy bunkó, flegma, elszállt liba, állandóan teszi ki a tök semmitmondó képeit és facen körbenyalják kommentben a valagát :D
2020. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ugyan így a szép csajoknak is oda kommentelem hogy fullos vagy 😀

Vagy gyönyörű vagy.

2020. aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!