Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet azt kibírni ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt kibírni ha nem tudok barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Mivel élőben nem vagyok jó az ismerkedésben, ezért neten próbálkozom, de nem találok olyan lány aki ismerkedni akarna, általában 1-2 üzenet és annyi. Nem tudom mi lehet a gond, mert csak általános dolgokról kérdeztem, semmi olyanról nem kérdeztem ami miatt oka lenne arra hogy ne írjon többet. Annyira rossz hogy nem találok olyan lányt aki ismerkeni akarna és lenne esély arra hogy esetleg találkozzunk.

Annyi mindenkinek sikerült neten ismerkedni, én meg már évek óta próbálkozom de semmi.

20 felett vagyok már, de még egy randim sem volt. Mások nem is tudják milyen az ha nem talál valakit az ember, mert nekik mindig sikerül, már tízen évesen is.

Nem tudom elképzeni hogy én miért nem tudok egy értelmes lányt sem találni neten.


2020. aug. 8. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
A neten minden nő olyan férfival akar ismerkedni, aki számára TÖKÉLETES.
2020. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Élőben próbálkozz. Mi a bajod az élő ismerkedéssel?
2020. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon van hol lehetőségem ismerkedni, meg nagyon bátorságom sem lenne hozzá.
2020. aug. 8. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne hozzá bátorságod, akkor miből gondolod, hogyha a neten meg ismernél egy lányt és ő utána már akarna veled találkozni SZEMÉLYESEN akkor mernél e lépni??? El se mennél a randira...


Meg mi az, hogy nem nagyon van hol??? Ember, aki tud, az tud, aki tud ismerkedni az bárhol tud, aki nem tud ismerkedni, az akkor sem fog tudni, hogyha becsönget hozzá és felkínálja a testét...

2020. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4es : azért ez nem így van, sokan máshogy látjuk ezt, és máshogy is éljük meg.



Kérdező: ne csodálkozz ez általános jelenség a neten, a ghosting nevet adták neki.

Nagyon nehéz ismerkedni, egy randiig eljutni mégnehezebb. Aztán az sem biztos hogy a randiból lesz valami...

Csak annyit tudok javasolni hogy ne add fel , mert lehet 100 levelet is el kell küldj, csak hogy 1 randi összjöjjön....

Az is fontos hogy ne görcsölj rá, mellette éld az életed , legyenek hobbijaid !

2020. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Barátaid vannak?


Mert ott kéne kezdeni a csajozást nulladik lépésben, hogy az emberekkel tudsz amúgy kommunikálni, vannak barátaid, emberi kapcsolataid, számítasz embereknek, ilyesmik.

2020. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És akkor megint el kell mondani, hogy NETEN NEM ISMERKEDÜNK! Jó, tudom, nem ismered a lány oldalát a dolgoknak, de lányként nagyon nem ajánlott mindenféle társkereső oldalakat látogatni, ugyanis azok tele vannak őrültekkel. Tessék élőben csinálni, máshogy nem fog menni!
2020. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!