Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazán szép arcú és jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán szép arcú és jó személyiségű nőket mindenki barátnőnek akarja. A sem szépségnek, sem csúnyának mondható nők miért nem értik meg, hogy azért csak szexet akarnak tőlük a férfiak, mert nem elég szépek ahhoz, hogy jóképű pasijuk legyen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 10:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom. Én férfiként pont hogy a szép arcú jó testű tipikus cicababákat akarom csak szexre, barátnőnek meg az átlagos kedves nőket, akiknek nem csak a külső a lényeg.
2020. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha elég sok szép nőből ábrándultál ki akkor látni fogod, hogy a külső nem minden. Legalább is nagyon kevés egy hosszú tavú kapcsolathoz.

Pont fordítva van koma, alkalminak jó a szépségkirálynő.

F53

2020. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Hát, nálam nem így van. Én 26 éves vagyok, igazán szép barátnőim voltak. Természetes szépségek, nem kifestett plázacicák. Olyan lányok, akikre 10-ből 10 férfi azt mondaná, hogy hú, tényleg szép ez a lány! Emellett a természetük, személyiségük is nagyon jó volt.


Amikor nem volt barátnőm és egyéjszakás kapcsolataim voltak, akkor megfeleltek azok a lányok, akik nem annyira szépek, inkább olyan közepesek vagy az átlagnál valamivel jobbak, hiszen őket nem kell felvállalni a család, a barátok és magad előtt.


Komoly kapcsolatnál viszont nekem nagyon fontos a személyiség és a külső is. Olyan lány, akinek az arcát szívesen nézem egész nap, aki mellett szívesen sétálok a városban, akit büszkén mutatok be a szüleimnek és a barátaimnak. A kurvás külsejű lányok viszont sohasem jöttek be. A kevés sminket hordó, természetesen szép lányokat kedveltem mindig is.

2020. aug. 10. 10:45
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

"Emellett a természetük, személyiségük is nagyon jó volt."


Aki feltesz egy ilyen rosszindulatú, provokatív kérdést, azzal nem állnak le ilyen nők.


Neked meg életedben nem volt nőd, és most szépen várd meg amíg letelik a 45 perc, hogy újabb kérdést írhass ki az átlagos" nőkről.

2020. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Nagyon tévedsz. Emiatt a kérdés miatt írtam ki ezt a kérdést, konkrétan ez húzott fel engem:


"A mai pasik miért döntenek úgy, hogy csak szexkapcsolatot akarnak?"


Folyamatosan kiírnak ilyen kérdéseket a nők, mert nem látnak tisztán.

2020. aug. 10. 11:00
 6/26 A kérdező kommentje:

A probléma ott kezdődik, hogy a közepes külsejű nők sokkal szebbnek tartják magukat annál, mint amilyenek valójában. A nők külsejét igazán csak a heteroszexuális férfiak tudják megítélni és viszonyítani egymáshoz. Ti nők olyan nőkre is azt mondjátok, hogy igazán szépek, akik csak közepesek vagy hangyányit jobbak csak az átlagnál.


Ez az én véleményem.


És rohadt unalmasak már a "miért csak szexre kellek a szemét pasiknak kérdések"?

2020. aug. 10. 11:05
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Most örülniük kellene, amiért mindenki csak megdugni akarja őket? El kellene fogadniuk, hogy nekik ez jutott és szó nélkül széttenni a lábukat minden jelentkezőnek, csak mert nem 10/10-es nőnek születtek?
2020. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Süt a kérdésedből a rossz indulat.
2020. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
De honnan jön ez a nem szép nő jó képű pasi hülyeség? Alapból alig létezik igazán jó pasi. A nem szép nők is találnak párt, nem szép a pasijuk. Kismillió ilyen pár van az utcán. Ez téged miért zavar?
2020. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem, a megoldás az, hogy nem csak a legjobb pasikkal kéne szóba állniuk, ha ők nem igazán szép nők.


És nem minden nap csomószor kiírni ugyanazt a miért csak szexre kellek a férfiaknak kérdést, minden férfit beállítva egy szexéhes játszmázós köcsögnek. A legtöbb férfi barátnőt keres, nem szexpartnert.

2020. aug. 10. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!