Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igazán szép arcú és jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán szép arcú és jó személyiségű nőket mindenki barátnőnek akarja. A sem szépségnek, sem csúnyának mondható nők miért nem értik meg, hogy azért csak szexet akarnak tőlük a férfiak, mert nem elég szépek ahhoz, hogy jóképű pasijuk legyen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 10:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te is elköveted azt a hibát, amit a masik kérdező, aki viszont téged idegesít: mégpedig az, hogy ÁLTALANOSITASZ.

Nem csak egy opció létezik, hanem sokféle. Ebbe még külön beleszólnak az egyéni élethelyzetek is, hogy ki miért keres csak szexuális kapcsolatot egy ideig, de nem állandóan, szóval ennél sokkal összetettebb a dolog.

Te leírtad a saját történeted, és azt, hogy nálad nem pálya az átlagos kinézet. Ami azért sajnálatos, mert mindenki változik valamennyire az évek alatt, nekem pl. nem igazán határozta meg a kapcsolat milyenségét a hölgy kinézete, nem a legszebb nőkkel volt a legjobb az ágyban sem.

Ezért nem szabad általánosítani, mert nekünk fériaknak is különböző igényeink vannak, az ízlés is eltérő egyéni szinten. Nekem ami szép az nem biztos, hogy neked is az és fordítva. A mostani partnerem jóval idősebb, mint akikkel eddig volt kapcsolatom, viszont vele eddig a legjobb az összhang és ez mindennél többet ér.

2020. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én tudom magamról, hogy nem vagyok 10/10-es nő és alapból nem jópasikkal ismerkedtem soha, de valahogy a kevésbé jópasikkal is az volt a tapasztalatom, hogy nagy ívben sz#rnak a fejemre, de annyira örülnek, hogy végre szóba állt velük egy nő az anyjukon kívül, hogy csak azon jár az eszük, hogy akkor mikor dugunk már, milyen pózban szeretem és mennyire vagyok bevállalós az ágyban. Ha pedig nem szeretnék két mondat után szexelni, akkor érdekes módon azonnal megszűnik a nagy rajongásuk.
2020. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

No, hát tőlem eddig még az átlagos, vagy szintem alatti pasik is csak szexet akartak. Ezért írják sokan, hogy miért van ez a jelenség, én macsóknál nem is próbálkozom mert nem jönnek be.

Te viszont ritka szar személyiséggel rendelkezel, már ne is haragudj. Egy nő, ha egy férfi udvarol neki, fel akarja csípni, arra gondol, hogy tetszik neki. Mert hogy ő nem állna le olyan pasival akiben nem talál semmi vonzót. Nem tehetünk róla, hogy hazug idióták vagytok, tisztelet a kivételnek, de a te fajtád biztosan.

2020. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

"nem csak a legjobb pasikkal kéne szóba állniuk, ha ők nem igazán szép nők"


Szóval szerinted te a "legjobb pasi" kategória vagy, mert elmondásod szerint szép arcú szép testű csodálatos személyiségű nőid voltak.

Miközben itt a Gyik-en fikázod az átlagos nőket, hogy ne téged akarjanak (de miért is)?


Meg hogy a nők ne ítéljék meg magukat hogy szépek-e, de te szerinted jó pasi vagy? Hát én heteroszexuális nőként megítéllek, egy suttyó rosszindulatú hülyegyerek vagy, undorító személyiséggel, szóval a "nőid" is olyanok lehetnek...

Hát ebből a logikai buktatókkal teli hazugságspirálból már nehéz lesz kikeveredned, te kisgyerek.

2020. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért baromság az, amit te írsz kérdezó, mert az igazán jó pasik szép nőket is kapnak csak szexre. A jó pasik csak azzal szexelnek aki nekik tetszik. Attól, hogy szerinted azok a nők csúnyák, az a te bajod. Egy jó pasi nem szorul rá, hogy olyannal szexeljen, aki neki nem tetszik. Neked csak az a bajod, hogy savanyú a szőlő. Valószínűleg te "csúnyácska" nőket alulértékeled, önmagad pedig túlértékeled. Ez lehet a gond. Az a férfi aki becsap egy nőt az nem a külső adottságai miatt teszi, hanem mert egy féreg.
2020. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy a pasikra igaz inkább, hogy jobbnak képzelik magukat mint amik. Az átlagosak hiszik magukat jóképűnek legtöbbször. Mert azt mondta nekik anyukájuk...persze


Te meg mire vered itt magad? Kit érdekel mennyire vagy sekélyes, inkább égő hogy valaki így gondolkodik. Tini korban kinövi a legtöbb ember, hogy csak a kinézetre megy.

Fa$znak kéne ilyen pasi. :D

2020. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,nem is gondolnad h mennyi átlagos nővel vagy pasival lehet szuper jól érezni magát a másiknak. Benned majd egy vilag fog összeomlani mikor elkezdesz öregedni.

Nem kéne a külsőt ennyire felértékeli.

Meg nem is ertem miért zavar téged h a nőknek nem tetszik ha csak szexre kellenek.

2020. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Masik kérdés az ha te meg a nőid olyan szépek vagytok voltatok meg jo személyiség akkor miert mentetek szét okoska?
2020. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom azért mert a nők kiismerték. :-)
2020. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

És te honnan tudod, hogy jóképű vagy?

Vicc vagy te is!

Amúgy meg sokkal több pasi rinyál itt, mint nő!

N28

2020. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!