Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy borzasztóan rossz kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy borzasztóan rossz kapcsolat után, mennyi ideig fogok undorodni a férfiaktól/szerelemtöl/romantikától?

Figyelt kérdés

Volt egy 4 eves kapcsolatom, amibol kozel 2 ev azzal telt el, hogy a volt parom fenyegetett engem, a csaladomat, a munkatarsaimat, barataimat. Munkatarsaim elott lejaratott, zsarolt, pl. olyanokkal, hogy ha elmegyek, akkor szetveri a csaladtagjaimat egyesevel, es az en fejemet is ugy osszeveri, hogy senki nem ismer meg utana, vagy pl. hogy tudja a cimemet, lelkileg teljesen tonkretett. Ezemet napi szinten hallgattam vegig, ahogy azt is milyen undorito rib**c vagyok, kivul -belul es a tobbi.

A 4 evbol az elso ev telt el ugy, hogy en (azt gondoltam) szeretem, onnantol kezdve mar kenyszerbol voltam vele.

Volt, hogy szo szerint oklendeznem kellett, ha hozzam ert, megcsokolt, es a tobbi.

Azelott mindig is romantikus, es nagyon szeretetehes ember voltam, csaladot, ferjet szerettem volna, hittem a parkapcsolatokban..

Lassan egy ev eltelt a remalom ota, de keptelen vagyok egy ferfira se “ugy” nezni, sot, egyenes hanyingerem van a gondolattol is. Nem akarok se ferjet , se gyereket, se csaladot. De a legrosszabb, hogy nem csak szerelem szintjen, de meg barati szinten sem tudok ismerkedni senkivel.

Alapjaraton rosszu vagyok az emberektol.

Nincs eletkedvem es eletcelom sem, mert ugy erzem teljesen osszetortem es senkiben sem tudnek megbizni.

Jartam pszichologushoz, de nekem egyaltalan nem segitett, sot..

Aki tul jutott egy ilyen idoszakon, annak mennyi ido kellett, hogy ujra nyitni tudjon az emberek fele?


2020. aug. 11. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Majdnem négy éve, hogy vége lett exemmel. Eleinte attól is idegbajos lettem, ha a közelemben ült le egy férfi a tömegközlekedésen. Később voltak próbálkozásaim nyitni, de alapjaiban előítéletessé váltam irántuk. Párat megkedveltem, de senkit sem tudok még beszélgetés szintjén sem közel engedni, nemhogy testileg. Pszichológus nekem sem segített.
2020. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb. 2 éves kapcsolat után úgy 2,5 évvel később.
2020. aug. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichológus, bár ugye azt írtad, hogy nem is segített neked, sőt. Fogalmam sincs, hogy mikor lesz a hozzáállásod más. Szerintem oly mindegy, hogy másoknak mikor lett jó, mert ők más emberek. Úgy nem tudsz hozzáállni, hogy kifogtál egy rettenetes pasit, de nem mind olyan? Mert mindenki tudja, hogy vannak hülye pasik is meg normálisak is, meg nőkre is ez igaz, gyerekekre is. Simán lehet, hogy a kövi pasi elfelejtetné az egészet ha nem úgy állsz hozzá. Biztos nehéz, de ezzel a hozzáállással, nem is lesz jó kapcsolat ha megmarad. Amúgy ezért fel is lehetne jelenteni őt. Nem gondoltál bele?
2020. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!