Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aromantikus lány hol találhatna szintén aromantikus fiút?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a romantikát, nem tudok szerelemből szeretni valakit, csak emberileg, barátilag.


Ilyen beállítottságú fiúval tudnék csak együtt lenni, hiszen egy heteroromantikus srácot csak folyton megbántanék.


Ugyanakkor aszexuális nem vagyok, tehát a szexre van igényem.


Szóval lényegében mondhatni egy "legjobb barátság extrákkal" kapcsolatra vágyom, vagyis hogy a partneremmel tudjunk beszélgetni, legyenek közös tevékenységeink, és persze szexelni is tudjunk.


Az nem zavarna, ha mással is lefekszik, de akkor ezt én is megtehetem. Viszont ha a nyitott kapcsolatba nem egyezik bele, akkor nem csalom meg.


Van esélyem ilyen fiút találni vagy teljesen reménytelen?



2019. jún. 11. 14:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. Sőt, készülj fel a privát-áradatra is :))
2019. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy olyan sok az ilyen ember.
2019. jún. 11. 14:22
 3/14 anonim ***** válasza:
26%

Illatszerboltban sok az aroma. Bocs.

Neked most a Valentin nappal van bajod igazából, vagy a becenevekkel, az együtt alvással, a gyerekekkel, a fura becenevekkel, vagy egyszerűen besokalltál a facebook szerelmespároktól? :) Azt mondjuk nem csodálnám.

2019. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Párom is ilyen.


A barátságom is tökéletesen elég lett volna neki (persze többet is szeretett volna, de csak ha én is akarom)


Valamint egy ideig azt hittem, hogy aszexuális vagyok (igazából demiromantikus/demiszexuális - átmenet az aromantikus/aszexuális és a romantikus/szexuális között, azaz nagyon jó barátoknak kell lennünk és nagyon kell bízzak benne, hogy érezzek bármiféle romantikus, majd szexuális vonzalmat)


Képes volt úgy is "bevállalni", hogy akkor nem tolakodik, hanem majd megoldja kézzel :)


Ergo nem csak a mesevilágban élnek ilyen pasik, csak sajnos tényleg kevesen vannak :c

2019. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan pasi van, aki - egyszerűen fogalmazva - csak lyukra megy.


Nem hinném, hogy ellenükre lenne egy-két közös program, beszélgetés.


Sokuknál az se hátrány, ha melletted csajozhatnak másokkal is, és te megmaradsz "biztos bázisnak"

2019. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De én nem szexpartnert akarok. Hanem egy legjobb barátot, akivel szexelni IS tudunk

És ezt egy hosszú "kapcsolatnak" akarom

2019. jún. 11. 14:38
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudom, irreálisak az igényeim


Mert vagy az van, hogy akar szerelmet is,

Vagy az, hogy csak szexet akar

2019. jún. 11. 14:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Ideális.
2019. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Privátra miért nem válaszolsz, Kérdező?
2019. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen ember futkorászik a világban, mint te. Hova tovább, sokan így mennek bele egy-egy kapcsolatba, hogy pusztán a testi vonzalom adott.. A többi pedig majd jön. Vagy nem.
2019. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!