Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfit csak azért zavarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfit csak azért zavarnak a nők párválasztási szempontjai (külső, egzisztencia, státusz), mert nem ők a haszonélvezői?

Figyelt kérdés

Sokszor írják itt, hogy a nők mennyire csak a külsőt nézik, a fizikai vonzalmat, meg a pénzt. Ezzel egyet is értek, hogy döntő mértékben ezek a meghatározóak.


De őszintén: ha az erre panaszkodó férfiak holnaptól jóképű, vonzó alfahímekké válnának, saját (minőségi) lakással, autóval, magas fizetéssel... Akkor is zavarná őket?



2020. aug. 12. 08:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Ez elég egyértelmű....kérdésed alatt a válasz.
2020. aug. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%

Elképzelhető.


A környezetemben, ismerősi körömben lévő ez által okozott frusztráltság lehet akkor is zavarna. Valaki kifelé pl teljesen vidámnak és életerősnek tűnik, belül pedig lelki roncs. És nem néz ki rosszul, nincsenek egzisztenciális problémái, volt már párja, csak egy (hesszú ideje) peches korszakát éli, nincsenek nők az ismerősi körében.


Az zavar, hogy a teljesen átlagos nők minimális (sőt, legtöbbször 0) energiával találnak maguknak több párt is, akik adottságaikat tekintve szintén átlagosként, ha nem tepernek erejükön felül akkor mennek a kukába.

2020. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
36%
Zavarna... Meghozza a bicskanyitogato, kepmutato hozzaallasuk zavar, amivel probaljak magukat pozitiv szinben feltuntetni, hogy nekik ugyan nem szamit a penz....
2020. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
Azokat zavarja, akik nem tudják elérni ezeket a dolgokat.
2020. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

A legtöbb ember nem tudja elérni ezeket a dolgokat. És nem is számít egyik sem.

A mgamautogatás, a kivagyiság számít. Lehetnek neked 100 milliós befektetéseid, megtakarításod, ha a külvilág felé ez nem mutatkozik meg ugyanúgy le fognak szarni.

És a fordítottja is igaz. Ha egy csóró proli vagy de menőzöl értelmetlen anyagi dolgokkal, magyarul elhiteted, hogy te egy nagyon menő, pénzes, laza ember vagy akkor sokkal előbb találsz párt magadnak. Szóval minél felszínesebb valaki annál könnyebb... Rövid távon. Mert nyilván normális, megertő, egymás tiszteletén, szeretetén alapuló párkapcsolatot így nem lehet kialakítani. Az mindenki számára nehezebb feladat.

2020. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Én ebben a témában 2 dolgot utálok.

Az egyik a siránkozás. Bár hála istennek inkábn csak a gyakorin tapasztalom. A való életben RENGETEG előnytelen külsejű pasinak van barátnöje. Van egy ismerősöm, gimiben osztalytársak voltunk. Értelmes a srác bár kicsit fura. Külsőre elég előnytelen. Nem kövér de aránytalan és arcra sem túl vonzó. De amúgy rendes, normális. Tök szép barátnője van már vagy 2 éve. És akkor ez csak egy példa. Tehát lehet találni csajt csak tenni kell érte és nem kellenek hozzá milliók meg izomzat. Ez a siránkozás viszont kiábrándító.

A másik hogy ezen férfiak (és nők) nagy többsége úgy tesz mintha nekik nem számítana a külső. MIMDENKINEK számít. Egy kapcsolatba kell a vonzalom anelkül halott a dolog. Nem csak az a fontos, de az az első ami alapján ítélni tudsz. Olyan is van hogy elsőre nem jön be de ahogy megismered egyre inkább elkezd tetszeni. Ez is létezik.

Tehát felesleges azzal áltatni magát az embernek hogy nem számít..mert de. Csak nem siránkozni kell (nők és férfiak egyaránt) hanem tenni érte.


Az anyagi dolgok meg....szerintem ez is olyan hogy nem csak ezen múlik de mindenki jobban örül(ne , ha lehet választani) egy olyan párnak aki nem napról napra él, lehet vele tervezni és vannak anyagi forrásai. Egy nőnek is jobb ha a pasi nem húzza le anyagilag és a pasinak is ha a nő nem húzza le. Ebbe semmi természetellenes nincs. Mindenki boldogulni akar.

Régen is a szülők ha tehették, a jobb módú fiúhoz adtál hozzá a lányukat és a fiús családok is nagyobb hozomanyt akartak.

Manapság annyi a különbség hogy az ember maga szelektál. Sajnos pénzből élünk. És aki egy kicsit is gyakorlatias és tervez előre az tudja hogy az első pár évnyi szerelem nem ezen múlik, de 5-10 év múlva már számít..

2020. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
24%

Pl az is zavarna, hogy kiszámíthatatlanok a nők. Ők erre büszkék, de szerintem iszonyatosan gáz.


Ha épp népszerű lennék a nők körében, de valójában én magam nem tudnám a kiemelkedő okát, akkor frusztrálna, hogy ha bármi változik az életemben, az milyen hatással van a sikerességemre.


Pl: izmos vagyok, dőlnek a csajok ezerrel. De ha nincs kedvem / időm / erőm többet kondiba menni és lemegy az izomzatok jelentős része, akkor teljesen bizonytalan lennék benne, hogy továbbra is áradni fognak a csajok, mert jóképű is vagyok (csak én eddig nem tudtam), és az izmom épp baromira nem érdekelte őket, vagy kizárólag amiatt voltak velem. Ugyan ez pénzzel, státusszal, meg még rengeteg változó dologgal.

2020. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%

"Sok férfit csak azért zavarnak a nők párválasztási szempontjai (külső, egzisztencia, státusz), mert nem ők a haszonélvezői?"


Nem. Ha gazdag lennék akkor sem akarnám, hogy a pénzem miatt legyen velem a nő.

Ami engem zavar az egészben, nem is az, ha gazdag pasit választanak, hanem az álszentség, hogy letagadják, hogy ez nem volt "döntő", sőt még fel is háborodnak!

2020. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%
Biztos, hogy nem csak azért. Lényegében azért de nem csak azért. Ha a nőnek normális az elvárása azzal semmi baj. De ha csak a külsőség számít neki, az akkor is baj ha te vagy a pasija, meg ha nem, akkor is. Tehát ha a nő diplomás és diplomás pasit akar az oké. Viszont ha egy nőt csak azzal lehet levenni a lábáról, hogy kinek mennyi pénze van, az nem oké. Még akkor sem, ha a te szavaiddal, a haszonélvezője. Szóval ha te (nő vagy?) diplomás nő vagy és diplomás férfit akarsz hasonló fizetéssel, az nem baj.
2020. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Én férfi vagyok.

Engem a hazugságok és az álszentség zavar. De az nagyon. Mindkét oldalról.

2020. aug. 12. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!