Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Hány éves kortól tartjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hány éves kortól tartjátok szánalmas lúzernek azokat a férfiakat, akiknek még nem volt barátnője? Válasszátok ki a lentiek közül.

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 14:48
A kérdező szavazást indított:
Kb. 18 éves kortól
Kb. 20 éves kortól
Kb. 22 éves kortól
Kb. 24 éves kortól
Kb. 27 éves kortól
Kb. 30 éves kortól
Kb. 35 éves kortól
Kb. 40 éves kortól
Azt választanám, hogy semmilyen kor esetén nem tartok szánalmas lúzernek egy férfit, akinek még nem volt barátnője, de szívem mélyén máshogy gondolom.
Teljesen őszintén, semmilyen kor esetén nem tartok szánalmas lúzernek egy férfit, akinek még nem volt barátnője.
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, aki oviban nem játszott papást-mamást az egyik csoporttársával délutáni pihenő alatt, az eláshatja magát.

/Komolyan ne vedd./

2020. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Most komolyan akinek még 20 éves kora után se volt barátnője annak valami komoly baj van a fejével.
2020. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sose. A papok, aszexuálisak, melegek, karriernek/katonaságnak/önkéntességnek/akárminek élő emberek csak nem lesznek egytől egyig lúzerek emiatt... :D
2020. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem attól lesz valaki lúzer, hogy nem volt barátnője korábban. Fordítva inkább igaz, azért nem volt barátnője, mert lûzer módon viselkedett (nem vonzón a nők szàmára).


De ha nem viselkedik idióta módjára, mint egy kidobott kölyökkutya, akkor szerintem nem is lúzer, csak peches.

2020. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Én két esetet különböztetek meg:

- Vannak, akiket az emberi interakciók hidegen hagynak, és egyedül is boldogok. Én sem szeretem, ha elítélnek azért, amiért bizonyos társadalmi normáknak nem felelek meg. (Pl. Én gyereket nem akarok, és 40 évesen tuti le fognak sajnálni, amiért nem szültem. Ám én valójában nem is vágyom erre...)


- Van, aki sok nőnél bepróbálkozik, mégis sorra visszautasítást kap. Itt már azért sejtek gondot, ugyanúgy, mint azoknál az embereknél, akiknek minden komolynak vallott kapcsolatuk véget ér 3 hónapon belül.

2020. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
20
2020. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy egészséges srác már 14-15 évesen barátnőt szerez és túl lesz az első szexen.


De tényleg akármi lehetséges ami elvette az idejét ezért azt mondom aki 24 évesen is itt tart, az bizony beteg.

2020. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Szóval aki nem kamatyol a plüssállatai között gyerekként, az nem egészséges..?? Az igen. :D

2020. aug. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!