Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért választanak inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választanak inkább a nők karrierista férfit úgy is, ha tudják, hogy alig fogják látni, illetve a rengeteg munkától jó eséllyel a nyugdíjt sem fogja megélni, mint inkább egy átlag nettó 200-250 ezres értelmes Jóskát?

Figyelt kérdés
Csak azért mondom, mert ismertem annó meg most is ismerek vagy 80 ilyen párt, idősebbeket. Volt pénz, nagy lakás, nyaraló, de a nő mindig egyedül nevelte a gyerekeket, azok az apjukat jó ha heti 1 szer látták vasárnap, 70-75% ukat el is vitte 65 éves koruk előtt (alig élik meg a nyugdíjt, hogy élvzehessék az életet) valamilyen daganat (tüdő, vastagbél, stb)a jólét miatt... (sok cigi, mert bírom fizetni és kell mert stresszoldó, sok pia, mert sok a haver és minden héten kapok tőlük 10 liter jó páleszt és illik velük iszogatni mert sikeres vagyok és függenek tőlem, jó csülökpörkölt, mert van pénzem minden nap megvenni a drága tömény kaját), vagy infarktus, agyvérzés.
2020. aug. 13. 13:04
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

A karrieristát könnyebb lenyúlni, megcsalni.


Mi más kell egy nőnek?


Na igen, ezt el tudom képzelni és sok ilyenre van példa, hogy a nő csak a pénzért van a hapsival.

2020. aug. 13. 13:34
 12/30 anonim ***** válasza:
15%
Hasonló kérdés bennem is megfogalmazódott már. Érdekes hogy a karrieristát választják miközben az a családcentrikus ellentetje! Normális nő ez utóbbira vágyik inkább.
2020. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
72%
Vagy mondjuk a nő is karrierista és jobban megértik egymást, mint egy megalkuvó droiddal.
2020. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
57%
Én például azért választottam olyat, aki ambíciózus, tanult és sikeres, mert én is az vagyok. Rengeteg munkát és tanulást fektettem abba, hogy ott legyek, ahol most vagyok. El nem tudnám képzelni, mit csinálnék valakivel, aki nem hozzám hasonlóan gondolkodik. Igaz, hogy nem lógunk folyton egymás nyakán, de ebből sosincs probléma. Toleráljuk, hogy a másiknak fontos a karrierje, vannak céljai, hiszen mindketten így vagyunk vele. És nem a pénz miatt. Így is tudunk minőségi időt együtt tölteni és mivel még sokáig szeretnénk ilyen aktívak maradni és megmaradni egymásnak, mindketten rendszeresen sportolunk, külön-külön és néha együtt is. Nem eszünk kajaszemetet, átgondoltan, egészségesen étkezünk, sok zöldséggel, gyümölccsel. Alkoholt a születésnapi és újévi koccintáson kívül nem fogyasztunk. Ha veszünk valami spontán "piát", az alkoholmentes pezsgő vagy sör. Mondjuk ez nem (csak) az egészség miatt van, egyszerűen nem szeretjük. Egyikünk sem dohányzik. Igaz, hogy túl sok időnk nem marad céltalanul tengeni-lengeni, jó lenne pl.többet olvasni, és aludni. Ha mindent tudatosan megteszünk, hogy sínen legyen a karrierünk, időt fordítsunk egymásra, magunkra és az egészségünkre, nem jön ki a 24 óra. Nálunk az alvás látja kárát az életvitelünknek. Ami szintén nem túl egészséges. Sportolunk, de keveset alszunk. Mégis jobb, mint a zabálás, a pia meg a cigi. Egyáltalán nem minden sikeres, karrierista ember tudja csak ezekkel levezetni a stresszt, főleg mert jó erőnlétre van szüksége, hogy továbbra is sikeres maradjon. Röviden, én azért választottam ilyen férfit, mert magamhoz hasonlót kerestem.
2020. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem minden sikeres, karrierista ember tudja csak ezekkel levezetni a stresszt,


Igen, ti vagytok a 10 ből 1 kivételek, a többi sajnos nem ilyen, pláne 40-45 felett, amikor már a legtöbb annyira nem akar edzeni, mert futni, biciklizni, hanem inkább a finom pacalban, jó bordói borokban éli ki magát.

2020. aug. 13. 13:52
 16/30 anonim ***** válasza:
80%
Szeretnéd ezt gondolni, mert így kényelmesebb elviselni a saját szar életed. Persze, a sokeres emberek valójában mind egészségtelenül élnek és hamar meghalnak, bezzeg te a nők álma lehetnél, de hát a gonosz nők túl buták, hogy ezt észrevegyék...
2020. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%

A tanult ,pénzes emberek pont,hogy az életmódjukban is következetesek és a szegényebb,tanulatlanabb ember az aki egyetlen örömét az alkhol/drog/gyorskaják/prostikban látja.

Mi is értelmiségi pár vagyunk és nagyon kevés alkoholt fogyasztunk,havi 1x ha van baráti összejövetl mértékkel iszunk pár dl bort és így ennyi. Sportolunk van más hobbink is,képezzük magunkat. Igaz nincs túl sok semmittevős időnk,de gyerekeim apjának csak ilyen férfit tudok elképzelni aki megért,hasonlóan gondolkozik mint én. Voltak más típusú barátaim,de hamar rájöttem ,hogy pl nekem az a férfi aki azzal dicsekszik ,hogy évek óta semmit nem csinál a munkahelyén csak youtube videókat néz és dumálgat nem épp a legszimpibb apajelölt. Mert ő biztosan soha nem fog előrelépni és időkérdése mikor rúgják ki és így hogy fog új munkát találni?

2020. aug. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy mind igénytelen? Csak 10 ből 9 tényleg ilyen lesz idővel. Mindnek lesz valami káros szenvedélye. Úgy bírom, amikor 20 on évesek vagy max 30 évesek ideírnak, hogy ők nem ilyenek, de ugye mi lesz 10-20 év múlva...Megsúgom, ez lesz, amit írtam, amit látok 10 ből 9 szer. ÉS nem azt mondom, hogy én mint átlag Józsi jobb lennék egy nőnek, csak szimlán egy kérdés volt, ami tapasztalat alapján fogalmazódott meg bennem
2020. aug. 13. 14:14
 19/30 A kérdező kommentje:
ÉS nem a közmunkás, nettó 60-70 ezres Béla fogja a több cigit, vagy több vodkát venni, mert örül ha megél a szintén nettó 70 ezres feleségével keservesen. Hanem a tehetősek veszik a több piát és cigit, ez tény. De a középosztály sem marad el nagyon a tehetősek mögött élvezeti javak vásárlásában...
2020. aug. 13. 14:18
 20/30 anonim ***** válasza:

14.


A kevés alvás ugyanolyan káros, mint a cigi vagy a pia, csak kedvezőbb a megítélése.

2020. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!