Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon rondák a fogaim,nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rondák a fogaim,nincs pénzem megcsináltatni maga a folyamat is időigényes. Ha most hozzákezdenék kiöregednék az ideális gyerekszülési korból. Szerintetek van így értelme élni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert mi az ideális gyerekszülési kor? Szerinted egyébként az élet egyetlen értelme a gyerekszülés?
2020. aug. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindig akartam családot, szerető társat, gyerekeket. Másban nem látok életcélt.
2020. aug. 15. 15:34
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Oké, de még mindig nem árultad el, mi lenne az ideális életkor szerinted...
2020. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
30 fölött már nem sok esélyt látok családalapításra.
2020. aug. 15. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

36 évesen szültem, minden komplikáció nélkül, és tök egészséges a gyerekem. 33 évesen mentem férjhez.

Szerintem gondold kicsit újra ezt a dolgot.

Ne az idő legyen a kifogás a fogaid megcsináltatására.

2020. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A 20as éveidben szerintem alapból nem jó gyereket szülni, max a vége felé, mert ez az időszak arra van, hogy megalapozd a saját életed. A 30as eveid tökéletesek erre. Sőt az anyám 41 éves volt amikor megszült engem, és mégis minden rendben.


Csak tegyél meg mindent a vágyaidért, a többi meg adni fogja majd magát.

2020. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem jó lennél rossz fogakkal is.


26/F

2020. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell tökéletes fog a családalapításhoz, sok nem tökéletes fogú, de egyébként boldog házas nőt ismerek. A legrosszabb fogakat állami fogorvosnál is megcsináltathatod. A magánba meg apránként eljársz, türelem. A szülészeti klinikán, ahol régebben dolgoztam, 50 évesen, sőt 60 évesen is jöttek szülni a nők. Az átlag szülési életkor 35-40 körül van ma már. Nem vagy elkésve.
2020. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogj bele vagy a gyerekvállalásba vagy a fogad rendbe tételébe, mert ha csak gondolkódol azzal az idő megy.
2020. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha, fél év amíg a doki rendberakja a fogaidat az annyira hosszú idő? Csak, kifogásokat keresel.
2020. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!