Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált nőként 3 éves kisfiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nőként 3 éves kisfiúval mennyi eséllyel találhatok új párt?

Figyelt kérdés

Nem tartom rondának magam, de duci vagyok. Társkeresőn próbálkozom.

32/N


2020. aug. 15. 16:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%
Lecsuszotaknal, alkoholistaknal, drogosoknal siman van eselyed amugy meg kinek kellene egy dagadt malac fattyuval?
2020. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%
Az attól függ. Az a tapasztalatom, hogy az elefánt módján elhízott nők is szeretik magukat ducinak titulálni, holott a duci kB 5-10 kg felesleg, az ideálison felül. Mondjuk 30 kiló az már brutális. Mondjuk egy 170 centis nő, ha 85 kg, az már visszataszító.
2020. aug. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mennyire duci?
2020. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Na ez azért durva! Azért mert valaki duci? Nem mindenkinek az 50kg-os nők jönnek ám be! Azért a pasik x%-a szereti a ducibb nőket,pláne ha valakinek az pont a felesége és mondjuk a terhesség után a hormonváltozások miatt meghízik vagy betegség miatt.. Azért ez kicsit vicc! Elég sok molett hölgy formás dekoratív,én eladó vagyok és bizony némelyik duci nő úgy feltud öltözni hogy bombázó! Amúgy meg..

A nőknek is x %-a a mackós testű pasikat szeretik nem a kigyúrtakat vagy a vékonyakat! És arról nem is beszélve hogy sztem nem a külsőségekbe szeret bele az ember a másikba..ha csak az miatt van valaki valakivel az már régen rossz! Mindenkinek más!

Kérdező nyugodj meg fogsz találni magadnak párt!

Az ilyen para**tokkal meg ne foglalkozz,gondolom nincs nekik senkijük..

2020. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérdező a kérdésed szó szerint az, hogy mekkora az esélyed. Esély=X. X nagyobb mint nulla, kisebb mint száz. Erre ennyit tudok mondani. 23F
2020. aug. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Tévedtek. Én jövő hónapban leszek 32 és egyedülálló férfi vagyok, szintén nem vékony de simán ismerkednék gyerekes nővel is. Egyrészt egyedülálló vagyok, másrészt sosem lehet tudni hogy mi lesz belőle. Aki vágyik már egy családra mint én, annak még jó is lesz ez,mert kap így egy családot
2020. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kedves 16-os! Végre,igen sztem is simán el lehet fogadni egy gyereket és később akár lehet még közös is. :)
2020. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen. 16# voltam
2020. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!