Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pszichológus segítségére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus segítségére szorulok?

Figyelt kérdés
Borzasztóan nehezen megy az ismerkedés. Ha megtetszik egy lány és elkezdünk találkozgatni, akkor 2-3 hétig úgy érzem, hogy akarom őt. Azután pedig elkezdek nagyon izgulni a találkozóinkon, egyre kevésbé akarom a társaságát, amit nyilván ő is megérez, majd általában lezárja a dolgot. Ekkor én megkönnyebbülök egy pár napig, majd hiányozni kezd az illető. Ezután pedig, ha újra találkozunk, minden kezdődik ismét és ugyanúgy végződik. Aggasztó már, hiszen elmúltam 25. Mintha beparáznék attól, hogy valakivel ennyire közel kerüljünk egymáshoz.
2020. aug. 16. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Prostizz, az segít!
2020. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem ártana, de jól nézd meg kit választasz.


Egyébként az első találkozókon nincs izgulásod?


Írd le légyszíves, hogy anyukáddal milyen a kapcsolatod, milyen volt kisgyermekkorban.

2020. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyukámmal a kapcsolatom jó. Apukámmal nem éppen kiegyensúlyozott, persze ő azt hiszi. Ami lehet, hogy baj, hogy az ő egymással való kapcsolatuk nem volt jó gyerekkoromban sem. Apám gyakran volt agresszív, a keze is eljárt olykor. Börtönben is volt.


Nem tanultam meg, hogy kell bánni egy nővel. Ez a helyzet. Az elsőkön nincs ennyire izgulás, szépnek és okosnak látom a lányt, kezdeményezek is. Utána meg elkezdek nagyon izgulni, menekülnék a helyzetből és már kvázi undorodom a szituációtól.


De nem akarok és bánom és a lányt sem szeretném megbántani. Ám nyilván megérzik, hogy én már nem is akarom ezt a dolgot... Amint pedig elvesztem, hiányzik.

2020. aug. 16. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha anyukád magányos, akkor lehet hogy őt nem akarod "megcsalni". Ha nem jó a kapcsolatuk, gondolkodott azon hogy olyan kapcsolatot keressen ahol szeretik? Mert ha ez az egész teher rád hárul, akkor két tűz között érezheted magad.
2020. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami olyasmi lehet, hogy nem engeded meg magadnak, hogy normális kapcsolatban legyél, vagy mert ez a minta épült be, vagy mert úgy érzed, hogy ezzel elárulnád anyukádat.


Szabotálod a saját boldogságodat.


Nem vagyok annak a híve, hogy minden aprósággal pszichológushoz szaladjunk, keresgélhetsz jó pszichológiai könyveket, esetleg egy szakember segíthet elindulni az úton, de szerintem nagyon nehéz normálisat találni.

2020. aug. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!