Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor mégsem tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mégsem tetszettem neki?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk pár napot. Láttuk egymást tegnap kamerán. Most, hogy látott nemcsak képeken, elhívott randizni hétfő estére, de ma lemondta. Amikor rákérdeztem, hogy miért azt mondta, hogy nagyon azt látta rajtam, hogy komoly kapcsolatot szeretnék és ő nem akar hülyére venni. De hát ez is volt kinn a társkeresőn a lapomon. Most mi történt egy nap alatt szerintetek, hogy meggondolta magát? Hát az első perctől tudta mit keresek, többször szóba került. Szóval nem is értem, miért hívott el most akkor randira, ha utána mégse. Vagy ha esetleg nem tetszettem, minek hívott el. Vagy miért nem gondolta meg. Kicsit fura nem?

2020. aug. 16. 21:24
 1/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Ez most ilyen "altatás" a részéről, hátha annak ellenére, hogy te komolyat akarsz bedobta, hogy ő nem és hátha ennek ellenére is a farka végén pörögsz majd. Ne dőlj be.
2020. aug. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, csak mi találkoztunk is és azt mondta, hogy ő is komolyat keres. Aha, aztán meggondolta magát. :D Ilyenkor ne saját magad degradáld le, hogy nem vagy jó csaj.. nem értem, hogy sok nő ilyenkor miért magában keresi a hibát. Nem szabad! Hagyjad, majd lesz más. :)
2020. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Játszma..játszma mindenhol
2020. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Játszik veled, meg még ki tudja, hány nővel. Nem éri meg rá időt pocsékolni.
2020. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De az a fura, hogy ebben az egy napban el is tűnt. Egész nap nem írt rám, mintha nem is érdekelném és nem tetszenék neki. Csak akkor nem értem mire volt jó, hogy elhívott randira, mostmeg lemondja. 🤷 Mintha átgondolta volna, hogy hát ez nem elég jó csaj, nem éri meg a befektett időt még egy randira se. Pedig kamerán nem úgy tűnt, hogy így gondolná. Nem vágom 🤷
2020. aug. 16. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mikor áll minden helyre. Tényleg, ha valaki csak dugni akar akkor oké, nincs ezzel baj. De, ha tudja, hogy a másik mást akar, akkor miért kell húzni az agyát? Ez nőtől és férfitől is szörnyű. Közben meg sok nő és férfi is várja az igazit vagy azt, akivel boldog lehet. Vicc mostanában ismerkedni, mondom ezt úgy, hogy pont ismerkedni próbálok. :D Hát kitartást mindenkinek!
2020. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy talált olyat akinél nem kell eljátszani a romantikus fiút, hanem lehet egyből szúrni. Mint ahoyg írtad, ő nem akar komolyat. Örülnöd kellene, hogy így alakult, és nem néhány szexrandi után küld el.
2020. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Nem ismered, lehet egyszerre több lánnyal is ismerkedik és te csak egy vagy a sok közül. Én elengedném helyedben, mert így kezdődve egy kapcsolat nem túl biztató jövőképet jelez.
2020. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teszetosza alak aki megkapta a jó külsőt csak vannak bizonyos egyéb hiányosságok: nem tud kommunikálni, vállalni magát vagy emlékezni mi volt tegnapelőtt.
2020. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!