Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a nők sokat aggódnak a kinézetük, testalkatuk miatt, a férfiak pedig még akkor sem, amikor már túlsúlyosak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 13:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Mert, az nem háj, hanem izom. 😊Különben is, ők akkora ászok, h minden nő örülhet, ha szóba állnak velük. 😊

Nos, némi intelligencia hiányt érzékelek az a aurájuk körül. 😅😁

2020. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

Mert a társadalom mindent elkövet annak érdekében, hogy elbizonytalanítsa a nőket. Szisztematikus agymosás zajlik minden egyes nap, hogy a nők így érezzenek.

A férfiakat ez nem érinti olyan mértékben, mint a nőket.

2020. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
52%
#2: miről beszélsz pontosan: "hivatalos" reklámiparról van instagramra / facebookra posztoló amatőrökről / (félhivatásosokról =)influencerekről? Igen, vannak átfedések, de azért az egyértelműen elkülöníthető területek is megmaradtak.
2020. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
#3-as voltam, a reklámipar mellé elfelejtettem odaírni a sajtóillusztrációként használt fotókat, de az is hivatásos, ha úgy vesszük (stockfotók).
2020. aug. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%
Mert a reklámipar is ezt harsogja, és 90%-bana nőkre gondolnak csak. A nőknek kell szépnek lenniük, férfiaknak csak magabiztosnak, és pénzesnek, nem számít ha telibesz.t búvárruha .
2020. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%
És mi van a "testpozitív" Dove-reklámokkal (stb.)?
2020. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Mert nincs realitás érzékük. 50 évesen, formátlan pacaként, kopaszon is azt hiszik, hogy rájuk várnak a fiatal nők.
2020. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
45%

Mert nincs realitás érzékük. 50 évesen, formátlan pacaként, kopaszon is azt hiszik, hogy rájuk várnak a fiatal nők.


Ha van pénzük, kapnak is csinos, vonzó, pénzéhes, full igényes szőke nőt. Az más kérdés, hogy nem a vonzóságukért lesznek ezekkel a pasikkal...De a pasi tesz rá, ha van kibe raknia a szerszámot.

2020. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
12%

"És mi van a "testpozitív" Dove-reklámokkal (stb.)?"


A mostanában terjedőben lévő testpozitív divat és szépségipari kampányok szerintem méginkább arculcsapásai a női önérzetnek, hiszen eddig legalább az illúziója megolt annak, hogy ha pl ezzel vagy azzal a termékkel ápolom magam és xy márkát ráncigálom magamra, vagy őrizgetem a szekrényben, akkor majd úgy érzem magamat mint egy bomba nő. Magabiztosnak, lendületesnek, sztárnak :). De az amorf testek "elfogadása", dicsérete méginkább szembesít önmagam bénaságával, Kérem vissza a szépnőket a plakátokra és a katalógusokba!

2020. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
#9: tehát troll vagy. Sejtettem.
2020. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!