Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a nők sokat aggódnak a kinézetük, testalkatuk miatt, a férfiak pedig még akkor sem, amikor már túlsúlyosak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 13:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
4%

#

Miből sejtetted? Nem, nem vagyok troll. Elég magamat elviselni nem még más formátlan nőket is nézegetni "szépség" címén, ez miért trollság?


Képzeld el,ha Michelangelo is a kövér, lógóhasú Dávidot hagyta volna ránk.

2020. aug. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez fordítva van. Minden második férfi szerinted miért kapja a "gyúrd ki magad" tanácsokat? Mert a férfiak általában elégedetlenek a testükkel.
2020. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a férfiak néha ezt megkapják, ez sem jellemző. A nők meg megkapják, hogy sportold ki magad, ne öregedj, ne legyél ráncos, gyere, itt van rá a jó krém, gyere itt a smink, csináltass műkörmöt, a sajátodat fesd be, hosszabíttasd meg a hajad. Őszülsz? Be kell festeni, nehogy megöregedj. A szempillád is hosszabíttasd, az a szép, szőrteleníts, de ne havonta, hanem "véglegesen", fehér vagy,akkor szoli, önbarnító. Lóg a melled? Plasztikáztass. Kicsi a feneked? Implantátum, az a divat. A dús ajkak a szépek. Töltess bele. Alacsony vagy? Magassarkút vegyél fel, a hosszú lábak a jók, de táska is kell hozzá, sok ruha, ékszerek, parfüm. Csodadiéták, csodaételek, csodaedzés.

Egész nap ez folyik a csapból is. Ezekkel a reklámokkal 99%-ban a nőket célozzák meg, napestig lehetne sorolni.

Mivel mindenhol csak ezt látni és hallani, már a társadalom is elfogadja, hogy ez a normális. Nem csoda, hogy rengeteg nőnek nincs önbizalma.

2020. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miről beszéltek. A top 10% pénzes, jó dumás, tökös, magabiztos, esetleg még jóképű csávó az, aki egyáltalán nem aggódik a testalkata miatt, mert ha az nem oké, még akkor is esélyesen szerez nőt. De a rajtuk kívüli férfiak is ugyanúgy aggódnak emiatt. Szerintetek miért jár annyi férfi edzőterembe, ahol az egyetlen céljuk az, hogy kigyúrtak legyenek? És aki nem jár, mert még arra is képtelen rávenni magát, azok még többen vannak. Írjátok, hogy a nőket sokkal jobban támadják. Akkor miért van 10x annyi férfi az edzőteremben, aki a vonzó testalkaton dolgozik, mint nő mint nő?


Ha túlsúlyos férfi vagy, akkor felejtsd el a csajozást, ha mellé nem vagy vagy gazdag, vagy iszonyú jó dumás. Ha vékony vagy, akkor is bőven le kell tenni még valamit az asztalra, ha nem akarod, hogy csak kövér lányoknak tetsszél. A férfiakon is ugyanúgy van nyomás, hogy miért nem izmosak, erősek, sportos alkatúak. A nem izmos férfiak nagyon nagy része ugyanúgy önbizalomhiányos.


Ez a probléma mindkét nemet érinti.

2020. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
52%

"Mert a társadalom mindent elkövet annak érdekében, hogy elbizonytalanítsa a nőket. Szisztematikus agymosás zajlik minden egyes nap, hogy a nők így érezzenek.


A férfiakat ez nem érinti olyan mértékben, mint a nőket."


Szerintem meg de. A férfiaknál ugyanez van, legyen izmos a pasi, különben nem elég férfias. Ma ha vékony a férfi, nem számít férfiasnak. Szerintetek miért megy konditerembe az összes vékony pasi szinte? Azért mert ami a nőknél a nem elég vékony, az náluk a túl vékony. Szerintem a pasikat ugyanannyira érinti, mint a nőket. Ráadásul ma, amikor elég sok fiatal pasas jár konditerembe, szerintem eléggé sokan vannak, akik foglalkoznak magukkal. Legtöbben a média hatása miatt. Biztos láttátok a Pumped Gabo jelenséget. Vékony pasiként kigyúrta magát, majd az ilyen médiacsajok, akiknek ez elég, azonnal rámennek. Miért ne menne a férfiak irányába is az agymosás a testükkel kapcsolatban?

2020. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%

"Mert a reklámipar is ezt harsogja, és 90%-bana nőkre gondolnak csak. A nőknek kell szépnek lenniük, férfiaknak csak magabiztosnak, és pénzesnek, nem számít ha telibesz.t búvárruha ."


Az a reklám, hogy a kigyúrt csávókra tapadnak a nők, amiket napi szinten lehet látni, melyik nemet érinti? Én nem látok több reklámot, ami a nőket érinti mint a pasikat. Ma már minden menő média pasi izmos kb. Ha valaki vékony, az nem menő sokaknak.

2020. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
65%
15 Szerintem meg nem, ki is fejtettem miért. Ajánlom figyelmedbe a 13-as hozzászólást.
2020. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
42%
Nem olvastam el mindet utolsó, viszont tudom, hogy a nők felé mi az elvárás, viszont akkor mondom a férfiak felé: Legyél izmos, akkor vagy férfias, legyél magabiztos, akkor vagy férfias, ha nem volt csajod 18 éves korodig, lúzer pasi vagy, ha nem kellesz egy nőnek se, lúzer pasi vagy, ha nem mersz hozzászólni a szerelmedhez, lúzer vagy, aki nem kell a nőknek. Azt hiszitek ti nők, hogy több agymosást kaptok mint a pasik. Nem.
2020. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
65%
18 Nem hiszem, látom és tapasztalom. Azt viszont nem írtam, hogy én "együtt bégetek" a tömeggel. Viszont rengeteg nőt látok, aki sajnos bedől a manipulációnak. Őket sajnálom, mert tényleg rossz lehet így élni.
2020. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
48%
És mi van akkor ha vékony egy férfi, és azt látja a médiában, hogy aki izmos az a menő? Ő vékony, edzeget, akkor se lesz olyan izmos. Ő fél leszólítani egy bomba nőt, az izmos pasi lemeri. Ő egy lúzer pasi, azt látja a médiában, hogy az izmos nagyszájúak a menők, ő egy selejt. Konkrétan több férfi kapja meg, hogy menj edzeni, mint a nők. Te látod a nők elleni agymosást, csak mivel nő vagy észre se veszed a másikat, ugyanannyit kapnak a férfiak is, semmivel se kevesebbet. Akkor rosszul veszed észre.
2020. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!