Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számít a nőknek hogy van e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a nőknek hogy van e kocsim?

Figyelt kérdés
Vagy elég a jogsi megléte? Elvégre azzal is ki lehet szűrni az életre alkalmatlanokat nem?
2020. aug. 21. 12:22
A kérdező szavazást indított:
Fontos legyen autója mert nekem is van
Elég a jogosítvány
Nincs szükség rá de azért ne legyen mamahoteles
Nem kell , Budapesten mindenhol jár busz
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos. Én motorozni szoktam. :D
2020. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jogsi eleg. Autot vehetunk egyutt is, vagy ha nekem elobb lesz, akkor van auto, ha neki nem kell pl munkaba jarashoz, akkor eleg, ha nekem van, de a jogsi jol jon, ha hosszabb utra megyunk, bevasarolni stb, kesobb gyerek, tudjon o is vezetni, de nem kell, hogy legyen autoja a randizas kozben.
2020. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Jogosítványa legyen, autóhoz nem ragaszkodom. Ott van például a Mol Limo, teljesen jó nekem, ha autót bérelünk.
2020. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress olyat akinek nem számít. Én is ha autózni akarok akkor leteszem a jogsit és veszek egy autót. Nincs a páromnak se még jogsija se. N
2020. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

"Elvégre azzal is ki lehet szűrni az életre alkalmatlanokat nem?"

Azért ehhez pofa kell, hogy ez alapján életre alkalmatlannak nevezz valakit.

2020. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Csaj fuggo. Van akinek igen, van akinek nem. Inkább a konkret kiszemelt holgytol kellene megtudakolni o, hogy velekedik:)


Nalam jo pont lenne, ha van neki. Szabadságot ad, es mivel en pl. kirandulas manias vagyok..

De mivel van sajatom, nem lenne kizaro ok.

2020. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szamit, de jo ha van.
2020. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel valószínűleg sosem lesz jogsim, ezért nagyon remélem, hogy nem számít.
2020. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 35 éves férfi vagyok, 23 éves korom óta van autóm. Most egy H-s astram, ami az egyik legjobb, legstrapabíróbb, nem csoda h itthon most ez a legnépszerűbb járgány az eladási statisztikák szerint (meg lehet nézni). De csak akkor éri meg autót fenntartani, ha sok pénzed van és fővárosi vagy, vagy egész jól el vagy eresztve anyagilag és vidéken élsz, ahol 2-3 óránként mennek csak a buszok. Vagy akkor ha van család, gyerek, mert ott azért kell a nagybevásárlás. Arra viszont készülj fel, h a kocsi 7-8+ évesen pénznyelő dolog, de van mikor már 5 évesen is az. Kezdve az évenként 36-42 ezres kötelezőtől, át az évenkénti oladjcseréig (20 ezer ft), tovább a 20 ezer forintos súlyadóig minden éven (félévente 10 ezer), a benzinköltség. A kétévente való 25 ezres műszaki vizsgáig. Plusz ha kimegy benne egy alkatrész, akkor a gatyád rámegy (nekem 4 fékbetét, 4 féktrácsa és egy ékszíj csere tavaly télen 150 k-ba fájt). 2 éve kiment az egyik hengerfej, mivel soros, egyen kellett cserélni, és 82 be fájt berakással együtt. Szóval ha nem keresel 350+ ezret, felesleges autót fenntartani szerintem, mert rámegy a gatyád.
2020. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!