Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek itt nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek itt nem számít a pénz, soha. Mindig leírják, hogy nem érdekli. Mégis miért akkor mind olyan férfival van együtt, aki tehetős mérnök vagy a pasas családja gazdag vállalkozók?

Figyelt kérdés
Ma is volt kérdés, leírták 5 ből 4 nők, hogy nem számít a pénz. Az egyik írta, hogy a párja egyszerű informatikus, másiknak egyszerű jogász, 3. meg 4. h gazdag családból jött a férj. De valahogy mégsem számít a pénz, de mégis mindig ott van a pénz pont azoknál a nőknél, akik leírják, hogy ennyire meg annyira nem fontos. Ellentmondanak 1 mondaton belül is maguknak.
2020. jún. 1. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tényleg nem számít. Mikor összejöttünk, a férjem 150nettót keresett, és évekig nem emeltek neki, amikor igen, még akkor is kevesebbet keresett nálam. Na és? Neked ezzel jobb lett?
2020. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Ha meg erre rákérdel, hogy de mégis van, akkor jön a ,,hát de, így alakult,, szerencsém volt dolog...
2020. jún. 1. 19:46
 3/61 anonim ***** válasza:
87%

A pénz az egy dolog. De nekem a legtöbb férfi ismerősöm aki 30 évesen sem dolgozik otthon ül és anyuci tartja el ne ők bunkó, parasztok akik odaáig vannak magukkal mintha valami Istenek lennének.


Akik meg dolgoznak (informatikus,jogász) tök normálisak érdekes módon.


Úgyhogy tessék itt a kérdésedre a válasz. Nem mind1 milyen ember is ám.

2020. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
91%
Úgy mondod mintha az átlagos keresetű embereknek nem lenne barátnőjük.
2020. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Első, most is úgy írod, mintha mindenki nettó 300 at megkeresne. Én pl nem kapok annyit 32 évesen, pedig diplomás vagyok.
2020. jún. 1. 19:47
 6/61 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem értem, hogy mi a kérdés?
2020. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

Úgy mondod mintha az átlagos keresetű embereknek nem lenne barátnőjük.


Egyre ritkább eset, ha igen, nagyons szerencsések.

2020. jún. 1. 19:48
 8/61 anonim ***** válasza:
84%

Ami van, az alap, az nem érdekli. Ha már van, nem érdekli a pénz. Ha nincs, akkor már nagyon.

Engem sem érdekel a levegő, de egy fejemrehúzott nejlonzacskóval érdeklődésem már igen élénk és őszinte...

2020. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Gyerekek, mindenki hazamehet, mert egy pasinak sincs barátnője, aki nem gazdag meg nem mérnök. Ez van.
2020. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
68%

Én 225nettót keresek a párom meg kb 400nettót is max megtud hozni. Ez azért jó nekem mert nem kell félnem ha valami elromlik vagy újat kéne venni. Hálás vagyok, hogy a sok csorro exem után végre egy normális fizetésűvel vagyok együtt aki mellett biztonságban érzem magam, hogy nem fogunk csödbe menni. Nekem max ezért fontos a pénz, hogy ne kelljen minden centet számolgatni...

26N

2020. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!