Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodjak meg ?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolatom ami után úgy érzem bele fáradtam a hülyeségekbe. Tudjàtok sok olyan pàrkapcsolatom volt ahol mindig csak én adtam bele apait-anyait de valahogy elegem lett. Olyan nehezen tolerálom a pasik hülyeségeit. Egyszerűen már nem bírom elviselni őket, semmi kedvem az egésznapos panaszkodásaikat hallgatni. Ezért a párkeresésben sem vagyok teljesen biztos lehet egyedül sokkal jobb.

2020. aug. 21. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked most pont nem lenne szükséged kapcsolatra, hanem inkább tisztulásra.
2020. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyanezt érzem. hogy a pasik többsége-tisztelet a kivételnek-goldigger, kihazsnáló, önző, felelősséget nem vállaló alak, akinek csak elvárásai vannak, kb semmit nem tesz a kapcsolatba, a végén már nem is udvarol, még annyit se hogy lelkileg odafigyeljen.
2020. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Esetleg foglalkozz mással?
2020. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
2-és férfi golddigger is van?
2020. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
rengeteg az anyagias pasi, rengeteg. szós szerint náluk gazdag csajokra vadásznak. Nemcsak imponál nekik, sőt még azzal is bepróbálkoznak, hogy anyagilag témogasd, vegyél ezt meg azt nekik stb. Persze csak miután magukba boldondítottak a profibbak, a bénák már az elején tárgyra térnek és pedzegeti mennyit fogsz a kapcsolatba tenni pénzügyileg...
2020. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!