Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el és nyugodja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el és nyugodjak bele hogy egyedülálló vagyok 30 évesen?

Figyelt kérdés

KB 3 éve ismerkedem társkeresőn, egy egy éves szex kapcsolatom meg egy fél éves nagyon rossz kapcsolatom volt ez idő alatt. Eddig max 1,5 év volt a leghosszabb kapcsolatom, és több volt belőle, mint amennyit szerettem volna. Most is ismerkedem, de már azon is bőgök ha én nem tetszem, meg azon is ha nekem nem tetszik. Akkor is bőgök ha más megházasodik, meg kérik a kezét, vagy gyereke születik, nagyon ki vagyok borulva miatta, mert én is szeretnék, annyira szeretném ha működne végre hosszú távon. Közben meg vissza hallom a kollégáim rosszindulatú megjegyzéseit amit a hátam mögött mondanak hogy biztos leszbikus vagyok azért nincs barátom, meg ha ideges vagyok az tuti szexhiány miatt van stb.

Hogyan nyugodjak meg, hogy kezeljem a dolgokat hogy végre tudjak ismerkedni tovább és nekem is legyen egy normális kapcsolatom? Hogyan ne essek át a ló túlsó oldalára(ez alatt azt értem, hogy mindegy hogy ki, csak farka legyen, összejövünk) . Ez nagyon nem lenne jó hoszú távon, már ismerem magam e téren, ha nincs vonzalom, előadom a jégkirálynőt, csak szívatnám szegényt. Tudnátok jó tanácsot adni hogy helyre tegyem magam lelkileg? Úgy érzem magam mint egy párkeresési hadirokkant, annyi már a seb. Totál kifordulok magamból, főleg ha egyből a szexszel jönnek, nagyon csúnyán küldöm el a p*ba. Teljesen kivagyok. Mit tegyek hogy újra normális legyek, ha egyedül, akkor egyedül. Hogyan tudnék beletörődni hogy vénlány maradok, pár és család nélkül?

Légyszi, segítsetek! :'(


(Nem kérek ajánlatokat privátban légyszi, nem ez a kérdés. Köszi)



2019. nov. 24. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló korú vagyok és a hátterem is nagyjából olyan, mint neked. Nagyon szeretnék szerelmet, társat, egy biztonságos kapcsolatot. De nem lehet ezen pörögni állandóan. Ajánlom, hogy minden idődet töltsd hasznosan. Vállalj extra munkát más helyen, keress olyan hobbit, elfoglaltságot, ahol minél több embert megismerhetsz.

Mások megjegyzéseivel meg nem kell törődni. Bizonyára az ő életükben is vannak olyan dolgok, amikre megjegyzéseket lehetne tenni.

2019. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

Nagyon sajnálom: sehogy. Ez van, elmentek a szép évek. Max. egy elvált férfi pulyáit nevelheted, és ez a jobbik forgatókönyv. Nekem harmincas nem kellene, mikor megkaphatok 23 évest is. És hagyjuk ezt a hobbi-munkát, ez semmit nem pótol a családból.


Tényleg sajnálom, de így jártál.


FÉRFI 42

2019. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

#3


*kezd egy d. Ezért nem jár szopás.

2019. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Én 27 vagyok, de nekem se volt egy normális kapcsolatom sem (mint kiderült azért mert én se vagyok normális 😅)

Én első lépésként önismereti könyveket olvastam, másodikként meg pszichoterapiara.


Aztán hogy lesz-e haszna nem tudom.

Neked is ezt tudnám javasolni, hátha lesz haszna.

2019. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Felszólító módban a kezdd két d te balfék.
2019. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
2019. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 árokpart ***** válasza:
83%
2-es. Férfiként mondom és 1 évvel vagyok fiatalabb nálad, de ha napjainkban te egy 23 éves nő igényeit ki tudod az élet minden területén elégíteni akkor én megeszem a nem létező kalapomat. Ne viccelj már teljesen más az életszeméletük mint nekünk. Aki 1996-ban született mi akkor voltunk 18-19 évesek és sokszor azt tekintjük néha szép időknek. Könyörgöm aki akkor született annak már olyan modern a szemlélete mintha pl. egy svájci nővel szeretnénk összejönni. Ekkora kb,. a színvonalbeli különbség igények terén.
2019. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozásnak fogd fel az egészet és ne görcsölj rá, legyél nyitott és beszélgess random emberekkel. Ha elhívnak moziba akkor menj bele és érezd jól magad, ne félj az új dolgoktól. Itt is válaszolj az általad normálisnak vélt levelekre, társkeresőn pedig te írj rá a számodra szimpatikus emberekre, ez mind egy új lehetőséget jelent számodra amiből valamelyik simán bejöhet.
2019. nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Hetes, hidd el, hogy nem!


Vidéki nagyváros, megyeszékhely. Saját vállalkozás, jó autók, jó ruhák, 7 szobás ház.


Kilóra megeszik, hogy kellenek hosszútávra.


Iszonyat buták és céltalanok.

2019. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És mi bajod azzal, ha priviben rád írnak? Akkor hogy akarsz ismerkedni, ha ettől is elzárkózol?
2019. nov. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!