Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legjobb haverom nettó 470...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb haverom nettó 470 ezres fizetéssel inkább haza költözött a szüleihez mamahotelbe. Ez szerintetek befolyásolja majd a csajozási esélyeit?

Figyelt kérdés

26 éves a srác és programozó. 4 éve dolgozik és azóta albérletben élve 7 millió forintot tudott eltenni (plusz még egymilliós macbookja van és kétmilliós motorja + iphone 10). De azt mondja most, hogy nem kell kifizetnie albérletre Pesten rezsivel együtt kb 150 ezret, sokkal többet fog tudni eltenni, mint eddig.


Szerintetek annak befolyásolja-e a csajozási esélyeit, hogy otthon lakik a szüleivel, aki amúgy az átlaghoz képest ilyen jól keres? (És ez még bőven lehet több az évek alatt majd.) Nyilván a csajok nem tudják ismerkedéskor, hogy mennyit keres, vagy hogy mennyi pénze van valakinek, az viszont kiderül hamar, hogy a szüleivel lakik. Mit gondolsz?


2020. aug. 21. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6 év alatt "mamahotelben" 15 milliót tettem félre. Elképzelésem sincs ki olyan életképtelen, aki ennyi idő alatt nem tud összehozni egy lakásra valót szülők mellett.
2020. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet, bár jól keres, és ez vonzó a nőknek. Viszont ha majd megvette a lakást/házat, amire gyűjt, az majd nagyon megemeli a csajozási sikereit.
2020. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

9. Te meghülyültél hirtelen? Egyetem alatt fizettek neki egy albérleti szobát 4 évig. Azért hagy ne legyen már gazdag, akinek havi 50 ezret még néhány éve (2012-16 közt) tudtak fizetni a szülei egy albérleti szobára egy 3 szobás lakásban 2 lakótárssal.


10. Köszi!


11. Jól csinálod! De az nyilván nem tud 15 milliót félretenni 6 év alatt, aki 200 ezret keres. De ha neked olyan munkád van, biztos te is látod, hogy még a kollégáid többsége sem olyan, mint te.


12. Ez igaz.

2020. aug. 21. 18:20
 14/17 anonim ***** válasza:

AZ tény, hogy alig költöttem magamra ellenben havi rendszerességgel hazaadtam. Egy cél lebegett a szemem előtt, hogy lakást vegyek. Felállítottam egy fontossági sorrendet. 1, Lakás 2, minden más

Ami a bevételi oldalt illeti, úgy gondoltam és most is vallom azt, hogy ha már kula melót kell végeznem, mert nem jöttem rá mit szeretnék szívből csinálni, akkor legalább drágán adjam az időmet. Ugyanolyan betanított melós voltam, csak jó helyen helyezkedtem el. Ha lebontod 6 év hónapjai számával a 15 millát, akkor nem is tűnik olyan soknak az a "megtakarítás/hó". Voltak könnyebb és nehezebb időszakjaim. A vírusnak hála a munkámat elvesztettem és most fele annyiért dolgozok, mint előtte. Hatalmas érvágás, de a jó meló előtt is kerestem rosszul és biztos vagyok benne, hogy újra jól fogok keresni, ha törekszem rá.

2020. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja és a megtakarításodat évről évre minimum állampapírba fektesd, hogy ne inflálódjon. 12 millára 300 ezret hozott egy 1 éves állampapír. Nem jössz ki belőle pluszosan, de veszteni sem veszít a pénzed az értékéből. Az ingatlannál pedig nincs kőbe vésve, hogy ennyibe-annyiba kell kerülnie. Ha kps vagy, könnyebben alkudhatsz.
2020. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát azért elég gáz. Mondjuk ilyen az élet: vagy nő vagy pénz...:)
2020. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudom hogy régi kérdés, meg minden, de már akkor is igaz volt, hogy jelenleg egy ilyen "mamahotel"es a crushom...
2022. márc. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!