Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy osztálytársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam, szerintem neki is én, de a legjobb haverja utál engem és szerintem befolyásolja, miatta nem mer kezdeményezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan mutathatnám meg neki, hogy amit a haverja gondol rólam, az nem igaz? Hogyan kezdeményezhetnék?

2013. nov. 17. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá és beszélgetésbe elegyedsz vele. Ennyi.
2013. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Iktasd ki a tagot xd
2013. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a kiszemelted haverja annyira befolyásolni tudja a kiszemeltedet hogy emiatt megutáljon akkor nem is kedvelt téged igazán...
2013. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélgetni, nevetni, szemezgetni, de úgy látom, még mindig nem fogta fel, hogy tetszik nekem..
2013. nov. 17. 23:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha MEGMONDANÁD neki? ;)
2013. nov. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Félek az elutasítástól.. Mégis mit mondjak?
2013. nov. 17. 23:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Láwcsizlak bébi!


Most komolyan... Nem kell egyből szerelmet vallani neki. Menj oda hozzá és kezdj vele beszélgetni. Aztán megint és megint és majd kialakul, ha van minek kialakulnia. Nem kell elsietni. De ha eljön az ideje, mondd el neki.

2013. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha vele vagyok, sosem jut semmi az eszembe és totál zavarban vagyok, csak mosolygok.. Háromszor átgondolom, hogy mit mondjak, így lemaradok mindenről..
2013. nov. 17. 23:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha elfelejted mit akarsz mondani írj egy cetlit, vagy valami...

Ha félsz attól, hogy nem éred el azt amit akarsz, mért kezdesz bele bármibe aminek a kimenetele nem 100%-osan garantált?

2013. nov. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ez a baj, hogy háromszor átgondolod. Itt arról van szó, hogy meg akarsz felelni neki és félsz, nehogy olyat mondj, ami nem tetszik neki. HIBA. Add előtte mindig önmagad, semmi értelme annak, hogy olyan legyél amilyen nem vagy. Az elején kicsit nehéz lehet de ennél hasznosabbat nem tudok adni.
2013. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!