Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők jelentősen hozzájárulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők jelentősen hozzájárulnak ehhez a munkán, egészségtelen életvitelen, káros szenvedélyeken, stresszen kívül? Ismerősö körben is minden 2. férfi 55-65 évesen meghalt (most nem a nagyszüleimet mondom, akik sokáig éltek, mert stresszmentesek voltak)

Figyelt kérdés
,,Annak valószínűsége, hogy egy magyar férfi túléli a 65. életévét, csupán 59 százalék. A középkorú magyar férfiak rossz egészségi állapotát és korai, magas halálozási arányát főként a tartós stressz, a depresszió, a munkahelyi és társadalmi elvárások okozzák."
2020. aug. 22. 14:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Az nem a nők hibája, ha valaki bszik az egészségére és emiatt elpatkol.
2020. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%

9.


Az ilyen példákat hagyjuk, ez megegyezik a "bezzeg dédapám minden nap megivott 10 liter bort, mégis megérte a 100-at" okoskodásokkal. 1-1 ilyen pozitív példa létezik, de nem ez az általános.

2020. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

#6 Magyarországon az elérhető statisztikák szerint havonta legalább három nőt meggyilkol férje, volt férje, élettársa, barátja, alkalmi partnere.

Minden ötödik nő olyan családban nőtt fel, ahol az apja verte az anyját. Folytassam?

[link]

Ehhez még hozzá adódik hogy a szülés is a nő testét viseli meg extrém módon, pláne minél többször történik ez meg.

2020. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
15%

13.


Jó, akkor minek házasodik bármelyik is, ha minden férfi rossz, gonosz, elvetemült stb.? Mivel nem kötelező a házasság már jóideje, így nem igazán logikus lépés, ha ez a "nagy statisztika".

2020. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

Pont most láttam egy statisztikát a városunkról és valóban megdöbbentő, hogy olyan 50 éves korig olyan 50-50% a nemek aránya, fölötte viszont közel 2/3 nő és 1/3 férfi.

Ha megnéznénk, hogy az elhunyt 2/3 hány %-a volt nős és milyen volt a házassága, abból lehetne messzemenőbb következtetéseket levonni, de én azt látom, azok a férfiak, akik egyedül maradnak válás miatt vagy csak úgy, azok sokkal elveszettebbek, mint az egyedül maradt nők. De boldogtalan házasságokban is előkerül az alkohol.

Összességében szerintem a nők pont meghosszabbítják a férfi életét.

Azért tenni is kell, hogy egy nő ne akarjon elválni negyven évesen. Én sem fogok mindent eltűrni csak azért, mert a férjem úgy gondolja, nem kellenék már senkinek. Élek akkor inkább egyedül.

De kettőnk közt én fogok előbb meghalni.

2020. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Az ilyen példákat hagyjuk, ez megegyezik a "bezzeg dédapám minden nap megivott 10 liter bort, mégis megérte a 100-at" okoskodásokkal. 1-1 ilyen pozitív példa létezik, de nem ez az általános.


Erről nekem is dédnagyapám jut az eszembe, aki megitta a napi 7 deci házi vörösbort és a 3 dl hp-t mellé és mikor 82 évesen műtötték, azt mondta a 60 éves orvos, hogy elcserélné vele az össze belső szevét. 93 évet élt. De ugye biokajákat evett (házi szalonna, tepertő, stb), semmi tartósítószer, színezék, semmi mesterséges dolog. És persze strsszes soha nem volt, naponta 15 órát dolgozott a mezőn az állatoknak takarmányért vagy a családnak krumpliért, vagy a szőlőben, stb.

2020. aug. 22. 15:30
 17/24 anonim ***** válasza:

16.


Erről nekem is van egy példám, nagyapámat mindig azzal ijesztgette az orvos, hogy meghal, ha így étkezik, meg folyton szidta érte. Bezzeg ő a jó orvos, aztán egészségesen étkezik.


A vége az lett, hogy nagyapám 20 évvel élte túl az orvost, aki nagyon hamar meghalt a láncdohányzást követő tüdőproblémáiba. Úgyhogy az Egészség Bajnokai-t játszó személyek nagyon sokszor maguk is érintettek - csak máshogy. Persze az "más elbírálás" alá tartozik, így a cigis fikázza a nagyevőt, a nagyevő az alkeszt, az alkesz a cigist satöbbi.

2020. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

De boldogtalan házasságokban is előkerül az alkohol.


Ebből is sokat tudok itt, nemrég egy dúsgazdag 49 éves lőtte fejbe magát, pedig hatalmas lakás, 2 nagy autó, nyaraló a Velencei-tónál, szép 41 éves feleség, két szép tini gyereke is volt. De masszívan ivott a két másik szintén erdőmérnök haverjával, akik szintén gazdagok (tuti loptak), minden megvan, de egyik alkoholelvonóra jár évek óta és úgy néz ki 52 évesen mint egy 70 éves, a másik nyelőcsődaganatban szenved a pia miatt.

2020. aug. 22. 15:34
 19/24 anonim ***** válasza:

18.


Magyarország alapvetően - sajnos - alkoholista ország. És a többség sosem fogja ezt beismerni, mert a saját piálásra megvan a kibúvó.

2020. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

[link]


A népesség egytizede masszívan piál

2020. aug. 22. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!