Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párod sok egészségtelen ételt fogyasztana?

Figyelt kérdés
Konzervkaja, fagyasztott kaja, pizzák és hasonlók
2018. júl. 9. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%
Engem zavarna. Aki így étkezik, az gyorsan el is fog hízni.
2018. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Szóba se állnék vele,mert garantált a hurkás bél,meg a narancsbőr.

,,Töltött galamb" lesz de nagyon.

Volt ilyen exem,nagy diétában ette a snickerst,meg zsömlét(kb. tiszta liszt meg undorító műanyag),parizert ami kb. húst nyomokba tartalmazz ellenben hízlal legalább.

Én meg mindig is figyelek a kajálásomra,tiszta ételeket eszek amik táplálják az izmokat.

Én szépen kiépítettem a testem ő meg dagadék a mai napig.

2018. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
Ha sokat, igen. Mértékkel lehet mindent. De az tényleg nem ér, hogy én figyelek magamra, ő meg röfög.
2018. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Lehet normálisan is étkezni, én előnybe részesítem a házi főtt kosztott. Persze az sem jó ha valaki vega és úgy él mint egy nyúl.
2018. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
És akkor a nők adagolják, hogy a belső többet számít mint a külső! Kedves hölgyek attól, hogy ti extra fittek meg karcsúak vagytok azért mi a bánatért kell, hogy a pasi is így éljen? Ja akkor nektek nem kell?! Akkor mégis csak a külső számít ha eldobnátok egy nem tökéletes külsejű de rendes embert! Tényleg nevetséges...
2018. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Számít a külső. A sajátom is. Olyannal nem tudok szexelni, aki nem tetszik.
2018. júl. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Jó! Akkor számít! De miért zavar benneteket, hogy mit eszik? én pl. szinte minden nap rendelek valamit ami az itt elhangzottak szerint egészségtelen bár én vitatkoznák azzal, hogy mi az egészségtelenebb amit én eszek vagy amit othon alkot sok ember, de rólam biztos hogy nem mondaná meg senki, hogy miket eszek! Akkor ugye itt a kérdésben nem a kinézet volt a téma hanem az étkezés ami meg nem minden esetben összeegyeztethető!

Akkor miért zavar, hogy mit eszik?(tegyük fel egy sportos alkatú férfi)???

2018. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

Nincs erre magyarázat, de ha lenne is, nem kell, hogy olyan legyen, amit felséged elfogad.


Egyszerűen utálom, mikor valaki habzsol, zabál, tömi a fejét, uncsikázik, ezért eszik, amikor valakinek a kaja az öröm. Az is szenvedélybetegség. És előbb-utóbb sportoskán is meglátszik.


Amúgy a világban nem zavar, hogy léteznek ilyenek, de nálam otthon ne legyen előre elkészített kaja meg konzerv megy ilyen szarok.

2018. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Idióta vagy?


"Egyszerűen utálom, mikor valaki habzsol, zabál, tömi a fejét, uncsikázik, ezért eszik, amikor valakinek a kaja az öröm. Az is szenvedélybetegség. És előbb-utóbb sportoskán is meglátszik."

2018. júl. 9. 19:31
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez miért lenne idiótaság? Nincs kiábrándítóbb, mikor valaki egész nap ül, és rezgő tokával tolja magába az ételt.


Ja de, ha alkesz vagy drogos, vagy egyéb más szenvedélybetegsége van.

2018. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!