Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövérebb nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövérebb nőknek miért vannak ugyanolyan elvárásaik, mint a vékonyaknak?

Figyelt kérdés
Mármint ők nem annyira vonzóak és mégis ugyanolyan igényeket támasztanak. Nem vakarhatom meg előttük sem a péniszem csak úgy, meg kell fürdenem, mielőtt szexelnék velük, rendet és tisztaságot kell tartani. Ugyanúgy nem használhatom a WC-t nyitott ajtónál vagy várnom kell míg végez a fürdéssel csak azért, hogy WC-re menjek. Tehát nem látom, hogy mivel kárpótolnak.
2020. aug. 23. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Jah, mert ha valaki nem fullos akkor legyen igénytelen is?

Ezt a szikrázó logikát sokan megirigyelnék..

2020. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Girlll3 ***** válasza:
88%
Meg kell fürdeni mielőtt szexelnél? Tragikus! De undorítósk tudnak lenni az emberek.
2020. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%

🤣😂😃


Testkép zavaruk van. A vicc az egészben, hogy akik nagyon jól néznek ki, azok mindig azt hiszik, hogy nem elég csinosak, meg ápoltak, akik meg kib*szott szarul néznek ki, azok meg azt hiszik, hogy ők a mindenség urai és úrnői. Hát én beszarok komolyan mondom.

2020. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Fúj baszki, mert egy emberi lénnyel élsz. Igénytelen szar.
2020. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Ezek alapvető dolgok akkor is, ha én lennék a világ legrondább nője. Amiket itt felsoroltál, az nem nő függő, csak azt mutatja, hogy te magad mennyire igénytelen proli vagy. Nálunk ezek otthon természetes dolgok, attól függetlenül, hogy hogy nézünk ki. Nem is értem, hogy hol az összefüggés.
2020. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

1. Miért jössz össze olyannal akinek a külseje nem vonzó számodra.

2. Miért gondolod h az igénytelenség testalkathoz köthető? Szegény nem akar egy igénytelen majom túrós fhaszát szopni, ez mekkora kibaszhott nagy elvárás.

2020. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Találhatsz vékony nőből is olyat, aki mellett nem kell fürdeni, rendet tartani és bármikor vécézhetsz nyitott ajtónál. Ez nem a testalkat függvénye, hanem teljesen másé... ja, és tőle is hasonló igényességre és ápoltságra számíthatsz.
2020. aug. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%

#3-as vagyok


A lepontozásból ítélve, jó sok kövér nő lehet ezen az oldalon. 🤢🤮

2020. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Neked nincsenek igényeid magaddal szemben sem, akkor keress hasonlót magadhoz. Ennek semmi köze a testalkathoz.
2020. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
Mondom én. #8 as vagyok. xD
2020. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!