Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak vesznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak vesznek a szülei saját lakást, az már elég ahhoz hogy legyen nem-kövér barátnője?

Figyelt kérdés
Az albérleteseknek, mamahoteleseknek a tapasztalataim alapján csak a kövér nők jutnak vagy marok marcsa.

2020. aug. 23. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%

Ha te kövér vagy, akkor egy lakással már topmodellsz érdemelsz?

De ez a kérdés a te tested nélkül is lehet. Érdemelsz top csajt mert van egy kapott lakásod?

2020. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
4%
Igen, elég.
2020. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
Én meg már rég össze akarok jönni végre egy telt nővel, de mind agyilag érdekes...
2020. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
már rendesen irritálnak ezek a kérdések
2020. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Csak kamuzd azt, hogy a két szép kezeddel építették fel . De önerőből ám, nem hitelből. Korodra azért figyelj, kijöjjön a matek. 😉
2020. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Ha neki adod a lakásodat,akkor elég.
2020. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nekem is van lakásom, de ha nem lenne, akkor sem jonnék össze olyannal, aki nem tetszik.
2020. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Mi köze a lakásnak a kövérséghez? Micsoda egy felszínes senki lehetsz!
2020. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is van lakásom de ahhoz el is kell jutni hogy ez szóba kerüljön. Ha pl szórakozóhelyen van 100 fiú és 100 lány (most csak példálózva) és én a 42. vagyok külsőre akkor hiába vagyok top 10 ben “menő kégli ügyileg” úgy elkerül mind a 100 csaj mintha trágyával lennék leöntve. Úgy pedig mégse megyek oda hogy “Szia csajszi! Nem babaarcú de lakásos Alfréd vagyok...táncolunk??”
2020. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

A férjem az én otthonomban lakik. Neki nincs saját lakása. Ahhoz képest pedig qrvajó nő vagyok. 😎


Nem kellene egy bohóc, aki a saját lakásával akar felszedni. Tipikusan ezek azok a taplók, akik az első veszkedésnél azzal jönnek, hogy ez az ő házuk, nekem pedig kuss van vagy lehet menni.

2020. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!