Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfinak vesznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak vesznek a szülei saját lakást, az már elég ahhoz hogy legyen nem-kövér barátnője?

Figyelt kérdés
Az albérleteseknek, mamahoteleseknek a tapasztalataim alapján csak a kövér nők jutnak vagy marok marcsa.

2020. aug. 23. 20:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%
Én csak azért akarok barátnőt, hogy az első vitánál kibaxhassam a házamból, mint macskát xarni. :D
2020. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Osztom a 10-es véleményét. Mi együtt vettünk házat, együtt spóroltuk össze, egyikünknek se volt még kocsija sem, mikor összejöttünk, nemhogy ingatlana. 51 kg vagyok így két gyerek után, bár én se értem, hogy a kövérségnek ehhez mi köze :D
2020. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Igen ! Ezt hívják kövér/mamahotel exponenciálnak. . . Ilyen hülye kérdést :D
2020. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
De jót nevettem,kell egy 300000km re visszaforgatott bmw is meg adidas susogós nike címkével 2 harci kutya,hogy ne legyen dagadt barátnőd. Kérdező vannak lúzerek,meg vannak életrevalók. Te nem a második kategória vagy!
2020. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
35%
10-es.Így legalább te mondhatod majd neki ezt idővel...Furcsa h. ezt így leírtad...Nekem olyan nő nem kellene aki a saját lakásával akarna felszedni...Kicsit papucs lehet az urad xD
2020. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

9-es.Pedig a kocsi és a lakás is megszépíti az embert...Hidd el barátom.A nők szeretnek hazudni erről.Előbb összejönnek egy csúnya hapsival akinek van kecója meg menő kocsija,mint egy csóró jóképűvel...

A vagyon sajnos igenis számít bármennyire is állítják itt egyesek az ellenkezőjét...Ha nincs pénz nincs p*na.

2020. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Egy ideig működhet a dolog lakás nélkül is,de ha rájönnek a nők h. csóró vagy,elhúznak idővel...

Ha leszel 30-40 éves és nem lesz saját kecód onnantól kezdve már dagadt barátnőd sem nagyon lesz...Csak a Marok Marcsa.Ez a jóképű dolog is csak tiniként működik.Aztán az emberek el anyagiasodnak...

2020. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15: attól, hogy van, nem azzal szedtem fel. :) És egyetlen vita alkalmával sem hozom fel, erre pedig kényesen ügyelek. Szerintem amúgy nem olyan isteni dolog a saját ingatlan, hogy erre verdessem a mellem, ha már farkam nincs.
2020. aug. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18:Attól mert nem mondta konkrétan még benne lehet a pakliban...Jó azért egy lakás.Az mindig érték marad.
2020. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18: Akkoriban otthon laktam, mikor megismertem, mert még tanultam. Csak azt tudtam, hogy lesz pénzem saját lakást venni, amint el tudom magam tartani. Erről pedig sokkal később beszéltünk, nem randizgatás alatt. Ha most kellene randiznom, akkor sem hoznám szóba, hogy hogyan is élek külön (albérletben vagy sajátban). Ez ma egy érzékeny téma, mert sok ember nem jut lakáshoz. Én pedig nem villogok olyasmivel, amit egyrészt nem magamnak köszönhetek, másrészt számomra kényelmetlen hencegés róla témázni. Van ezer jobb dolgom is, amiről tudok beszélni.


Jó egy lakás, de nem arra, hogy kicsapd az asztalra és azzal legyél valaki. Sok trógernek van lakása, semmit nem tettek érte, csak megvárták, hogy meghaljon valaki.

2020. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!