Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valamivel egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamivel egy férfinak kompenzálni azt a két hibáját hogy csóró és kövér hogy átlagos barátnője legyen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 8. 15:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sporttal és pénzzel.
2017. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán.


miért akarna egy ilyen pasit bárki is??


fogyjál le, és építs egzisztenciát.

2017. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
A pénzhiányt semmivel sem tudod kompenzálni! SEMMIVEL. Ha van pénzed, akkor mást meg nem kell. Láttál már jóképű csóró mellett bombanőt? És ronda-dagadt milliomos mellett?
2017. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3. Csúnya csóró mellett is láttam már bomba nőt ezért kérdem pontosan hogy mivel lehet kompenzálni? Nem ujjamból szoptam a dolgot...
2017. jún. 8. 16:05
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod nyalni a szemöldököd?
2017. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, engem ez a kettő nem zavarna, csak legyen közöttünk kölcsönös empátia és segítőkészség.
2017. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A kövérség ellenére jóképű, magára más dolgokban adó (öltözködés, ápoltság)


Nagyon tökös, magabiztos, jó dumás, kezdeményező személyiségű.

2017. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#4


" Csúnya csóró mellett is láttam már bomba nőt ezért kérdem pontosan hogy mivel lehet kompenzálni? Nem ujjamból szoptam a dolgot..."


Ha nem ismered az illetőt, akkor nem tudhatod kije volt a bomba nő, lehet, hogy közük nincs egymáshoz!


Ha viszont ismered, akkor miért nem őt faggatod ki a "receptről"? Nem ez lenne a legegyszerűbb?

2017. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8. Kollégám 16 éves szuzival jár és nem akarok ilyet kérdezni tőle....ciki szerintem..
2017. jún. 8. 16:25
 10/20 anonim ***** válasza:

A fenét ciki!

Nagyon jópofán és természetes egyszerűséggel meg lehet kérdezni.

Én biztos, hogy nem bírnám megállni.

2017. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!