Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső létezik antiszociál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső létezik antiszociális emberek számára?

Figyelt kérdés
Mivel arra jöttem rá hogy nekem egy antiszociális lány kellenne, olyan mint én. Mert átlagos személyiségű lánnyal úgysem működne. Igazam van? Én nagyon antiszoc vagyok.

2020. aug. 24. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos nincs ilyen.
2020. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Antiszociális vagy aszociális? A kettő nagyon nem ugyanaz és sokszor összekeverik vagy összemossák a két fogalmat.
2020. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Először is tisztázzuk, anitszociális vagy aszociális? Mert egyáltalán nem mindegy, hogy egy komoly személyiségzavarról van szó (az antiszociális személyiségzavarból jönnek a pszichopaták és szociopaták), vagy csak arról, hogy nem vagy egy nagy társasági ember és nem szeretsz emberek között lenni.
2020. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor legyen asszociális, nyilván nem közveszélyes őrült vagyok.
2020. aug. 24. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi tarskereson ismertük meg egymast a volegenyemmel. Mindketten magunknak valok vagyunk egyebkent, nekem van 1-2 baratom akikkel neha eljarok ide-oda, o viszont tényleg apszolut otthon ulos. Szeritnem te is ki tudsz fogni ilyet, foleg ha pl bejelolod feszen/koveted instan latod hanyan lajkoljak, kommentelnek ebből is lehet következtetni ra hany baratja lehet.
2020. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Írd ki az adatlapodra jól látható helyre, hogy csak olyanok keressenek, mint amilyen te vagy! Bár ez nem garancia semmire.
2020. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én antiszoc vagyok, ha akarsz ismerkedni. Most, hogy tisztázták az előttem szólók a fogalmak jelentéseit, ha érdekel a téma nyugodtan írhatsz rám
2020. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ott csak olyanok vannak.
2020. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!