Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csinos, értelmes lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos, értelmes lányként miért nagy kihívás egy tartósabb beszélgetést is összehoznom a neten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több randi appon is fent vagyok, és viszonylag sok fiúval állok párba, nincsen gond a külsőmmel. A vírus óta nem igazán járkálok el itthonról, ezért ismerkednék online.

Elindul egy beszélgetés, és maximum pár nap alatt a mit ettél, hogy aludtál fázisba jut.

Én próbálok mesélni, kérdezni, érdeklődni. Próbálom leszűrni a jeleket, hogy most egy beszédesebb sráccal beszélek, vagy egy zárkózottabbal, próbálok személyreszabott beszélgetést folytatni, de egyszerűen semmi sem jó.


Ha én teszek fel több kérdést, akkor interjúztatom őket, ha várom, hogy ők vigyék a beszélgetést, akkor jön a mit ettél, mennyire igényled kapcsolatban a szexet, hogy aludtál, újra.

25-29 éves fiúkról (férfiaknak őket sajnos nem tudom hívni) beszélek. Nyilván van, aki gyerekesebb, de nagyon durván ezt tapasztalom, kimondottan sikertelennek élem meg a beszélgetéseket (már ami nem hal meg a 3. sornál).

Egy kedves, pozitív lánynak érzem magam, és nem tudom hol a baj. Nem izomagyú, traveladdict, gymbeam fiúkkal próbálkozom sőt.

Fővárosi lányként vidéki fiúkkal beszélgetek főleg, hátha ők nem olyan pökhendin állnak a dolgokhoz, de néha nekik még nagyobb is az arcuk...


Tudnátok nekem tippeket adni, hogyan beszélgessek, hogy ne legyek se zaklató, se unalmas, se érdektelen...?


Köszi a kedves válaszokat :)


2020. aug. 24. 13:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%

Sok ember ilyen az interneten - és némelyikük élőben is - egyszerűen ilyenek. Én szerettem levelezni a neten, még most is, úgy hogy a levezőtársak háromnegyede pontosan ilyen, függetlenül a nemüktől. De még élőben is ismerek ilyet, na ő piszokul untat, az egyetlen személy akit azért kerülök el, hogy ne kelljen beszélgetni vele.


De egy jó beszélgetésben a témák egymásba folynak, az egyikből jön a másik és így tovább, és sosem erőltetett. Az ilyen beszélgetésekért éri meg élni a témában. Kár, hogy ez alapvetően ritka.

2020. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Noren1989 ***** válasza:
91%

Nem lehet, hogy túlsàgosan egyoldalúvà vàlik a kommunikàciótok? Szerintem hagyd, hogy kérdezzenek. Jelentős részünk ahhoz van hozzàszokva, hogy sajàt maga dobjon fel témàkat.


Természetesen ez egy tipp, nem tudok biztosat mondani pàrhavi beszélgetés nélkül.

2020. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%

A beszélgetés két-, vagy többemberes dolog. Te beleteheted a maximumot, ha a másikat nem érdekli a téma, vagy csak kizárólag szexért, alkalmi kapcsolatért van fenn. Nem a beszélgetés lesz a célja. A fiúk tapasztalatom szerint egyébként sem a beszélgetés bajnokai.


Az, hogy valaki diplomás, még nem jelenti, hogy értelmesen el lehet vele beszélgetni. Egyrészt adottság, másrészt a világban történő tájékozottság, intelligencia kérdése is. Harmadrészt, személyesen mindig könnyebb beszélgetni, mint online, mert látod a testbeszédet is.

2020. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
32%

3.


Az utolsó mondatot cáfolnám, (kivéve azt a részt, hogy a testbeszédet látni jó, mert ez tényleg így van), de élőben nehezebb jól fogalmazni, szépen kifejteni a nézeteidet, kevés az idő a reagálásra, és emiatt minden válasz olyan kis hiányosnak, hevenyészettnek hat. Kivéve, ha az ember olyannal beszélget akivel tényleg jól megértik egymást, de ez még a jó levelezésnél is ritkább - sajnos!

2020. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne csessz el túl sok időt egy beszélgetésre. Ami alkalmas bármire, arról az első 5 üzenet után fogod tudni. És adj magadról a leírásodban viszonylag sok előzetes infót.


Akivel nem ragad magával a beszélgetés az első pár üzenet után, az kuka.

Aki nem használja azokat az információkat, amiket lát rólad, mielőtt beszélne veled és semmi kreatívat nem tud mondani, hanem inkább megkérdezi újra azokat, az is kuka.


Én ilyen helyen ismertem meg a párom, tudom, miről beszélek. 2 évig voltam fenn kisebb megszakításokkal, tökéletesen ráéreztem, kire nem szavad vesztegetni az időt. A párom egy korrekt, hosszabb üzenettel nyitott, amiben részben bemutatkozott, részben pedig reagálz a dolgokra, amiket megosztottam magamról. Napokon keresztül beszélgetünk megállás nélkül. Volt előtte egy másik srác, aki emlékezetes volt, neki a jó humora fogott meg. Ő is talpraesetten kezdett egy nekem szánt poénnal és nagyon jó volt az a beszélgetés is. Már randizgattunk, mikor megszakadt az ismerkedés, más okokból.

2020. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
41%

Pont ezért hagytam abba az ismerkedést. Egyszerűen egyszerre nem lehet 4-5-6 emberrel beszélgetni értelmesen így neten. Én úgy csináltam, hogy mindig csak 1 valakire koncentráltam, de attól a másik még ugyanúgy megosztja a figyelmét, szóval nem lesz olyan igazi beszélgetés.

31/F

2020. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A beszélgetések elején tisztázni szoktam, hogy nem a szexért vagyok itt, kapcsolatot keresek.

Nem is diplomás emberekkel ismerkedem feltétlenól, a legutóbbi srác egy sima érettségivel rendelkező fiú volt. De persze, diplomások között is gyakori az ilyen.


Tényleg próbálok változatos lenni, kérdezni is, csendben is maradni, hátha kérdez ő, de szerintem nincs helyen a második napon olyanokat kérdezni a lánytól, hogy eladná-e a házát, hogy közös lakást vegyünk majd itt, meg ott...

2020. aug. 24. 13:20
 8/32 anonim ***** válasza:
54%
3-as! Igen, az introvertáltaknak mindig könnyebb írásban kommunikálni. :) Én is az vagyok.
2020. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jótanácsokat!


Sajnos a biom üres. Valahogy bénának érezném ezt kiírni: Sziasztok! Kapcsolatot keresek, szeretek sütni, olvasni, filmezni, programozni. Írj, ha hasonló beállítottságú vagy Te is".

Ez szerintem olyan esetlen, szerencsétlen. Frappánsnak hitt idézetet, vagy két hazugság-egy igazságot pedig szintén gáznak érezném...

2020. aug. 24. 13:23
 10/32 anonim ***** válasza:
17%
Fuuu...nekem már most fárasztó vagy az előítéleteiddel.
2020. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!