Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mennyire zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire zavar, ha egy nőnek nagyon vastagok a vádlijai?

Figyelt kérdés
42 cm vastag.

2020. aug. 26. 13:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, csak a vádlim vastag. Legtöbb női csizma max. 37-38 cm-es vádlira megy fel.
2020. aug. 26. 16:45
 12/14 anonim ***** válasza:
Én akkor is szívesen kényeztetném azt a vádlikát:).
2020. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia, hát ez attól függ, h izmos v zsíros. Mert a formás, izmos vádli azért sok férfinek bejön, de nyilván soknak nem. Ez olyan kérdés mint a test bármely része, mint pl. mell, fenék, derék, has, comb, stb. Mindenkinek más tetszik, de a férfiak többségében elfogadják v nem érdekli őket az ilyen, ha tetszik nekik egy nő.
2020. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az izmos vádli gyönyörű. Nekem nem is tetszett más nő, csak akinek vaskosan izmos vádlija volt, ennek megfelelő combokkal. Persze nem rönkláb, hanem formás, tagolt, szép ívű.
2020. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!