Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet barátnőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan foglaltak lányok közül én pedig mint srácként nagyon introvertált személyiség vagyok eleve nincs is társaságom így nem tudok ismerkedni és sajnos kamaszkoromban sem tudtam tehát soha nem is volt barátnőm. Viszont eljárni szeretnék itthonról tehát szívesen megyek túrázni illetve kirándulni vagy rendezvényekre vagy akárhová csak egyedül rossz és a szülők nem mindig tudnak jönni. Sajnos nem nagyon fogok ebből már kinőni mert idén 28 leszek és elmegy az egész idő. Nem tudom hogy mit lehetne csinálni hogy még 30 éves kor előtt legyen de ha eddig sem sikerült akkor sajnos most sem fog.

27/f


2020. aug. 28. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Fejleszd magad, olvass pszichológia irodalmat, járj el ismerkedni, beszélgess csajokkal, szokd a táraságukat, így tudsz fejlődni.
2020. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Társkereső,diszkó járj konditerembe meny a szüleid helyet vásárolni járj futni,biciklizni,sétálni

Vásárolj be magadnak

és ezeken a helyeken probálj köszöni minden csinos lánynak

Probálj apukád vagy anyukád barátainak a gyerekeivel barátkozni (ha veled egyidösek és ha van apulád vagy anyukád barátainak veled egyidös lányuk probálkoz annál is)

2020. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lazy Lover ***** válasza:
Menj olyan helyekre ahol csajok vannak jóga pl
2020. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!