Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek, 29F?

Figyelt kérdés
Nem járok szórakozni, baráti társaságom sincs. Nem igazán van szociális életem, ráadásul vidéki vagyok, ahol esélytelen ismerkedni.
2020. aug. 28. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
De legalább van eszed, nem úgy mint a mai fiatal "lányoknak" :))
2020. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Egy nagy kan egyszer ezt kérdezte tőlem mikor hasonló módon erre a kérdésere kerestem én is a választ mint a kérdező:


Nagy kan: Próbálkoztál már lánynál úgy hogy az elküldött a jó k*rva anyádba is?


Én: Természetesen nem....


Nagy kan: Na látod... Akkor ez a baj :D


Elméletben ahol nőt látsz ott lehet próbálkozni. Nyílván azt is olyan ésszerű módon. Pl ha látsz egy csinos csajt aki siet valahova az utcán akkor ne... De ha pl valahol ücsörögnek vagy várakoznak pl szórakozó hely, suli, pláza, busz hasonlók ott lehet próbálkozni.



Nekem is vannak nehézségeim ezzel kapcsolatban. De gyakorolni kell hogy ne érezd magad kínosan mikor odamész valakihez.


Munkatársam is élőben próbálkozott ismerkedni pl az Árkádban meg hasonló helyeken de sajnos nem sok sikerrel pedig nem nézett ki rosszul és sportos is volt.


Sajnos a magyar nők meg úgy álltalánosságba is véve az emberek kicsit zárkózottabbak. Sokan csak munka/suli aztán irány haza című mókuskerékben vannak.


Ilyesik törtéhetnek amikor a lányok elzavarnak:

https://www.youtube.com/watch?v=DmP1ier3R30


De ha már próbálkozol az is elég. Sajnos tényleg a mai nők kicsit el vannak szállva maguktól tisztelet a kivétel.


Persze a pasikban is van jócskán hiba. Igazából nincs manapság rendes udvarlási ceremónia és sokan nem tudnak ismerkedni. Egyébként a lányok is sokan panaszkodnak arra hogy élőben hol lehetne rendesen társalogni pasikkal. Illetve neten sem valami egyszerű a helyzet.


Amolyan 21. századi betegség ez az egész...

2020. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó hogy feltetted ezt a kérdést, mert ez az első ilyen kérdés ezen az oldalon. Eskü. Még soha senki nem kérdezte meg. Szóval végre, az oldal történetében először, az embereknek van lehetőségük válaszolni erre a kérdésre, mivel végre valaki megkérdezte. Hát nem fantasztikus?
2020. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!