Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor,ha körülöttem szinte csak nők vannak ,ami pasiknak jó vagy leszbi-biknek de nekem heteroként kész kínszenvedés ? Egyre jobban gyengít ,kimerít . Én is nőnek szeretném érezni magam,de..

Figyelt kérdés

másodkamaszlány esetlen énem élem úgy,hogy nemrég még volt pasim.


Kiforgatja női oldalam.


Jó lenne egy pasi ,aki "snickersem" ,"powerbankom" :-P lenne


lelki téren is ,mert komoly párt szeretnék .


20 éves srácokon és nyugdíjasokon túl nem látni férfit,max apá,aki családos.


2020. aug. 29. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj informatikusnak. Ott ez fordítva van, mindenhol férfiak, 100ból 5 nő akkor sokat mondok. Bár lenne több nő körülöttem! :)
2020. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1#es ne is mond az a meló egy átok.

És ne akarj női kollégát..hidd el nagy szívás lesz.Főleg h soxor nem az eszükért vagy a szaktudásukért kerülnek be.

Az elöző meló helyem a 3madik greenfoxos csaj után ott hagytam.


Gondold végig felvesznek egy ilyen csajt minden kan rá mászik...Ha te nem álsz be a sorba és puncsolsz akkor a csaj nem fog kedvelni és pillanatokon belül a rajongó tábora is ki utál..Majd egyszer csak azon kapod magad h ülsz a pincébe egy crté monitorral :DLegalább nosztalgikus :D...A vezető fejlesztőt vagy olyan kollégát aki tudna segíteni ha elakadsz vagy kérdésed van nem fox elérni mert ott fognak legyeskedni körülöttük.Te meg le se leszel szrva...de ha nem vagy kész akkor egyből mindenkinek eszébe jut a neved meg h ez meg az volt a feladatod.Tudod az a feladat amiről 300ticketett emailt sms-t és egyebet küldtél h elakadtál...

Haverral ott kattantunk el amikor az egyik ilyen "punk csajszinak gitár órát tartottak spontán munka időben."Ezzel se lett volna gond HAAAAA foglalkoznak másokkal is.Szóval ha junior vagy akkor NE is kívánj ilyet.

(a crtés pincés sztorit csak haverral találtuk azon kívül sajnos minden igaz :( )

Talán olyan cégnél működhet ahol bejáratott nagy vegyes csapat van...De ha most töltik fel a céged..csajokkal és nem vagy vezető ,vagy nagyon jó azon amit csinálsz...akkor nem igen fognak tetszeni az új változások a cégen belül.

2020. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: Hálistennek ilyen "gitáróra munka helyett" dolgot még nem láttam. Tény, hogy üde színfolt tud lenni egy nő, és találkoztam már olyannal aki kente-vágta a dolgokat. De nagyon kevés csaj van ezeknél a cégeknél. És ahogy mondod is, előbb-utóbb 10 másik kolléga is szemet vet a normálisabbra.
2020. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2es voltam.

Na hogy valaki félre értsen...nem mondom ,hogy az IT sectorban rosszabb valaki csak azért mert nő.Sőt vannak nagyon jó programozó nők.Én arról beszéltem h most sajnos sok cég rá harapot h töltsük fel a céget nőkkel és nem a tudásuk vagy a hozzá értésük alapján kapnak poziciót és állást a cégnél.

A bajom az h ezeket a csajokat ha vakok lennének is fel vennék "kamionos pozicióba ha oda jelentkezne".

És az ilyen esetekkel szép lassan de teljessen megmérgezik a légkört."gitár óra.."szrok a gitározásra..Az zavart h akinek a feladata lett volna segítenie és irányitani a projectett stb...magasról tojt az egészre mert ő most épp csajozik...majd utána jött a miért nem vagyok kész és miért nem szóltam stb..Gondolom épp mutogatni akarta magát h őőő itt kicsoda..

Az egészben a vicc h az egyik csaj az kb folyamatosan hárította az éhes kollégákat és nem tágítottak...de még az 50éves is ment hozzá percenként.

Szóval azért kicsit úgy fest ,hogy ez a szitu nekik sem egy leány álom.

2020. aug. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!