Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan meglepő az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan meglepő az egy nőnek, hogy általában egyedül élő férfival nehézkesebb beszélgetni és szexelni sem olyan jó vele kezdetben?

Figyelt kérdés
Biztosan ebbe is bele tudnék jönni, de ilyen türelmetlen hozzáállással ez lehetetlen. Magam is csak 29 éves vagyok, Ő pedig még nálam is fiatalabb.
2020. szept. 2. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A szociális készségeidre és a szexuális teljesítményedre mégis milyen hatással van, hogy egyedül élsz? Ezeknek elméletileg nem kéne összefüggésben lennie. Én sem gondolnám, hogy aki egyedül él, azzal döcögősen mennek a dolgok kezdetben MERT egyedül él...
2020. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első hozzászóló írja. Mondjuk az sem mindegy, hogy mióta vagytok együtt

Ha jó pár hónapja. Akkor jogosan várható el hogy valamerre haladjon a dolog. Talán zárkózottabb típus vagy. De akkor közöld a lánnyal, legyen türelmes. Ha tud.

2020. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én sem gondolnám, hogy aki egyedül él, azzal döcögősen mennek a dolgok kezdetben MERT egyedül él..."

Valójában szerintem fordítva van. Azért van egyedül mert eleve döcögős típus.

2020. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten elég sokáig egyedül éltünk, mielőtt összeköltöztünk volna és mindkettőnknek elég sok énidőre van szüksége. Furcsa volt az elején megszokni, de ettől még nem volt rossz akkor sem és akkor sem voltak konfliktusaink, meg tudtuk normálisan beszélni az érzéseink. Ettől még mindketten jó szociális készségekkel rendelkezünk és bár szeretjük a csendet is, rengeteget beszélgetünk és a szex is jó volt. Nem attól vagy ilyen, hogy egyedül éltél, szóval ezt ne használd kifogásként, fogalmazd meg pontosan mit akarsz és ülj le vele beszélni róla, máshogy nem megy.
2020. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Ez így nagyon nem igaz.


"Magam is csak 29 éves vagyok"

Mindjárt 30. Az meg azért már nem olyan fiatal.

2020. szept. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
5: Na ja. Mert a 15 már majdnem 18, mi? :D
2020. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!