Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyagi nehézségek miatt nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi nehézségek miatt nincs önbizalmam a férfiakkal való ismerkedésben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legfontosabb, amit az elején fontosnak érzek leszögezni, hogy támogatáson alapuló viszonyba sosem mennék bele, erkölcsi elveimmel összeegyeztethetetlen. Röviden összefoglalva a lényeg: ügyvédjelöltként dolgozom egy irodában Budapesten. Egyedül vagyok jelölt, nagyon sok feladatom van, sok teendőt bíz rám a principálisom. Az elvégzett munka mennyisége és súlya cseppet sem áll arányban a munkabéremmel. Ténylegesen olyan rosszul keresek, hogy nem tudom önállóan fenntartani magam, fizetni az albérletemet, közüzemi számlákat és az étkezésemet, pedig tényleg csak a legszükségesebb dolgokra költök. Emiatt még 26 évesen is segíteni kényszerülnek a szüleim egy bizonyos összeggel, ami nagyon fuszrálttá tesz. Az ismerkedésben is gátol, hogy nem engedhetek meg magamnak hetente 1-2 fizetős programot (nem kell nagy dolgokra gondolni), egy idő után unalmas lenne mindig csak sétálni. A principálisomnak utaltam rá, később szó szerint megmondtam, hogy szerenék fizetésemelést, nemleges választ kaptam, ugyanakkor kiemelte, hogy a munkámmal meg van elégedve. Szeretek itt dolgozni olyan szempontból, hogy nem egy jogterületre fókuszálunk, változatos ügyekkel foglalkozhatok, nem mennék el egy nemzetközi irodába vagy kizárólag gazdasági vonalon mozgó nagyobb irodába.

2020. szept. 3. 10:39
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

#21 Elnézést, valóban kimaradt egy t betű, de utólag ezt már nem tudom kijavítani.

#24 Nem vagyok egyáltalán bizonytalan, pontosan tudom, hogy mit szeretnék a jövőben. Jelenleg garantált bérminimumot kapok, 1 év múlva fogok szakvizsgázni, utána (reményeim szerint) alkalmazott ügyvédként fogok dolgozni. Ez jelentős ugrást eredményez majd a fizetésemben.

#27 Ilyenből nem kérek, mindig van valami mögöttes, amit ilyenkor a férfi elvár. Például, hogy ennek fejében én végezzem az összes házimunkát, főzzek rá, meghatározott számú szexet hetente.

2020. szept. 3. 14:57
 32/40 anonim ***** válasza:

"Elnézést, valóban kimaradt egy t betű, de utólag ezt már nem tudom kijavítani."


Meg egy r betű is kimaradt.

2020. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
#32 Igazad van, de szerintem a megértést nem befolyásolja, ne ilyesmikbe köss bele. Megnyugtatlak, hogy tudok helyesen írni, a munkám során mindent átolvasok elküldés előtt. A kérdés kiírásakor ezt elmulasztottam, ha megtettem volna, akkor biztosan javítom még elküldés előtt.
2020. szept. 3. 15:08
 34/40 anonim ***** válasza:
0%

31.-re.


Már bocs, de nem ez a nő dolga? A háztartás és a szex? Lemaradtam valamiről?


Ha se háztartás, se szex, akkor nem jobban jár a férfi egy bejárónővel, és egy prostival?

2020. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
#34 Bocs, de manapság, mikor mindkét fél dolgozik, akkor már nincs ilyen, mindenből ki kell vennie mindkét félnek a részét.
2020. szept. 3. 15:11
 36/40 anonim ***** válasza:
Költözz szobába, lesz pénzed!!!
2020. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Én kiveszem a részem a házimunkából... de az azt jelenti, hogy több idő marad a szexre... :D


Egyébként meg a kutyát nem érdekli, hogy mennyit keresel. Volt hogy 3-szor annyit kerestem, mint a párom. Sőt, még diákként is volt, hogy többet kerestem, mint anyumék. Aki azért nem jönne össze veled, mert szerinte nem keresel eleget, azzal hidd el, hogy nem is akarnál együtt lenni...

2020. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, ha nem vagy bizonytalan, miért írtad ki a kérdést?
2020. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Szerintem aki kicsit is ismeri az ügyvédde válás folyamatát, az tudja miről beszélsz. Ügyvédi irodánál ügyvédként sem fogsz milliókat keresni. De én szívesen beszélgetek veled, szeretek értelmesen, tényekkel alátámasztva vitatkozni. Irj.
2020. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Persze, dumáljatok róla, akkor majd biztos megváltozik. Ha nem tudsz többet keresni, a kiadásaidat kell csökkenteni. Ha nem eszel, éhen halsz, úgyhogy a lakhatásból kell lefaragni, teljesen felesleges egy egész lakás egy huszonéves keveset kereső embernek! Nem tudom miért vagyok lepontozva, ez kényelmi dolog, nem mint az étel, ami szükséglet, ebből kell leadni, mert erre nem megy rá az egészséged!
2020. szept. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!