Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csináltak az ismerkedésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináltak az ismerkedésnél státuszszimbólumot a diplomából?

Figyelt kérdés

Amennyire észrevettem, ma már a diploma nem annak a jele, hogy ki mennyire intelligens, hanem annak, hogy a szociális ranglétrán milyen helyet foglal el. Akinek van diplomája az nyerőbb, mint aki csak sima szakmával rendelkezik. Ez sok esetben irreális, hiszen gyakran egy diplomás ember nem intelligensebb, és nem is keres többet, mint az, aki szakmával rendelkezik.


Éppen ezért úgy döntöttem, hogy magam is megcsinálom az egyetemet, aztán az insta lájvban élő adásban fogom elégetni a diplomát, így fogom megleckéztetni a nagyképű embereket, hogy ez ennyit ér.


Szükségem nem lesz rá, ugyanis külföldön diploma nélkül (szakmával) jobban tudok keresni, mint némely Magyarországon dolgozó diplomás, vagy doktor.


2020. szept. 3. 18:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
Ja es megjegyzem a kozel 3000 eur netto itthon is megvolt...
2020. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Pont az ilyen alakok miatt szóba sem állok nem diplomással.
2020. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

"LOL. Azert lehet h diplomaval kulfoldon meg lehet keresni 3000nel tobbet is...de ebbe ne is menjunk bele"


Ha annyira jó vagy, nem is kell odamenned, mert Magyarországon egy jó informatikus brutto 1,8 millió forintot keres. De te nem vagy az, szóval ne almodozz.

2020. szept. 3. 19:12
 14/25 anonim ***** válasza:
LOL. Lehet nemcsak a penz miatt megy el az ember kulfoldre, de latom ezt el sem tudod kepzelni. Amugy ja manapsag a brutto 1.8 egy seniornak nem irrealis, de csak a jobban tejelo cegek adjak meg 1.5 az alap, ami netto 1 misi, ha nincsenek kolkeid, es az kb 3000 euro volt, meg mielott a covid lerontotta volna a huf-ot.
2020. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
De, csak a pénz miatt megy el. Aki itt is jól keres, az nem megy sehova.
2020. szept. 3. 19:16
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

Azért a kérdésedből nem sugárzik az intelligencia kérdező.

Egyébként meg a valóságban több olyan diplomás nőt ismerek, akiknek a párjuk egyszerű szakmát tanult ember és még műveltnek sem nevezhető, mégis elvannak. A gyakorin érződik úgy a válaszoknál sokszor, hogy aki nem diplomás, az egy fos, a valóságban nem igazán így van. Persze, vannak emberek, akik verik magukat a papírjukra, ami igazából az ég világon semmit nem ér, és semmilyen tudást nem kaptak, mert csak vizsgák előtt egy héttel foglalkoztak egyátalán minimálisan is az anyaggal, aztán miután meglett a kettes, elmentek inni, és még azt a minimális információt is kitörölték a szürkeállományukból, amit oly nehezen préseltek bele.

De kérdem én: mi értelme az ilyen emberekkel foglalkozni? Léteznek, de engem annyira nem érdekel. Senkit nem az határoz meg, hogy diplomás-e vagy sem. A tudás az már egy más kérdés...

2020. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%

Jol van, kerdezo. Szerencse, hogy tudod miert mentem el pl en is. A magyar meg a kulfoldi adopapiromat ne kuldjem at privibe?


Na en suppedek, meguntam a vitat...

2020. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Mindegy, majd én is megcsinálom a diplomát, és elégetem live-ba.
2020. szept. 3. 19:20
 19/25 anonim ***** válasza:
96%

És attól menő leszel? Meg ez a LOL 😂 vicc.

Sztm meg túl tolod ezt a dolgot, mit foglalkozol vele, ha olyan jól megy nélküle is?

Akkor ne pazarold az időd lajvra meg diploma szerzésre, mehetsz külföldre Isten hírével...

N28

2020. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ó mennyivel többet tudok én 3000 eurónál :)
2020. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!