Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csináltak az ismerkedésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináltak az ismerkedésnél státuszszimbólumot a diplomából?

Figyelt kérdés

Amennyire észrevettem, ma már a diploma nem annak a jele, hogy ki mennyire intelligens, hanem annak, hogy a szociális ranglétrán milyen helyet foglal el. Akinek van diplomája az nyerőbb, mint aki csak sima szakmával rendelkezik. Ez sok esetben irreális, hiszen gyakran egy diplomás ember nem intelligensebb, és nem is keres többet, mint az, aki szakmával rendelkezik.


Éppen ezért úgy döntöttem, hogy magam is megcsinálom az egyetemet, aztán az insta lájvban élő adásban fogom elégetni a diplomát, így fogom megleckéztetni a nagyképű embereket, hogy ez ennyit ér.


Szükségem nem lesz rá, ugyanis külföldön diploma nélkül (szakmával) jobban tudok keresni, mint némely Magyarországon dolgozó diplomás, vagy doktor.


2020. szept. 3. 18:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
De elkezdted már egyáltalán az egyetemet, Kérdező? Mert te tettél már fel hasonló kérdést, abban is nyomtad, hogy majd kirázod a kisujjadból az egyetemet és elégeted live-ban a diplomádat. Ez volt kb. egy éve vagy több. Szóval azóta elkezdted, vagy még mindig csak a szád nagy? :D
2020. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
UNALMAS
2020. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a diplomát sokszor pont azok lihegik túl, akiknek nincs.

(Nekem van, páromnak nincs, boldogok vagyunk.)

2020. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
18: remélem, nem valami kamuszakon. A GDF-es papírt égetheted, az annyit is ér.
2020. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem a diploma hiánya a gond, hanem ez a végtelen kisebbségi komplexus. Ha elégedett lennél az életeddel, lennének céljaid (és nem az, hogy minél több pénzed legyen, mert az kell a csajoknak), akkor pont nem érdekelne, hogy 8 általánosod, szakmád, érettségid vagy épp diplomád van-e.

Randiztam olyan férfival, aki érettségivel, diploma nélkül építette fel a saját cégét, pont nem érdekelt, hogy milyen papírja van, vagy mit égetett el. És nem is a cége érdekelt, sokkal inkább a kisugárzása, hogy értelmesen lehetett vele beszélgetni, hogy nőként kezelt, tisztelettudóan. És ehhez flancos étterembe se kellett vinnie, hogy mutogassa mennyit keres, kb egy szendvicset is megehettünk volna egy padon, mert nem a papírjai és nem a pénze érdekelt, hanem maga az EMBER.


Úgyhogy hajrá, csinálj csak valami kamuszakot, emberileg nem leszel tőle előrébb.

2020. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!