Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek akkor sem kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek akkor sem kell egy csendes, nyugodt, visszafogott férfi, ha jól keres, magas, jóképű, izmos és értelmes?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 23:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, milyen értelemben nyugodt és milyen értelemben visszafogott. Nekem az ágyban pl. nem jönne be.
2020. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

Milyen "nőknek"?

És milyen férfi :D Mintha a nők ugyanarra az egy darab férfire vágynának homogén módon.

2020. szept. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, legalább magadnak ne hazudj.

Ha csendes, nyugodt, visszafogott, jól kereső, magas, jóképű, izmos és értelmes lennél, akkor lenne csajod.

2020. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
18%
A nők a Percy Weasley féle pasikat szeretik.
2020. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Dehogynem...
2020. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
A legjobb párosítás ami létezik..(számomra)
2020. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Az akibe beleszerettem pont ilyen, de tudom hogy túl jó hozzám és nem vagyok az esete úgyhogy békén hagyom.

Remélem hamar elfelejtem.

2020. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%

Nekem pont ilyen kellene.

Kérdés, én is kellenék-e ilyen férfinek?

2020. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is álom lenne egy ilyen férfi!

22/L

2020. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%
Ffiként ilyen vagyok. Tudok ismerkedni de nehéz. A világ durvan az extrovertaltakat részesíti előnyben - ezzel a jelenséggel könyvek foglalkoznak. Aki nem dumal folyton, nem ugrál, nem hangoskodik arról - ahogy az első válaszoló is teszi - azonnal feltételezik hogy unalmas, sótlan félénk, és sz..r az ágyban.
2020. szept. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!