Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek akkor sem kell egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek akkor sem kell egy csendes, nyugodt, visszafogott férfi, ha jól keres, magas, jóképű, izmos és értelmes?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 23:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
87%

Az én párom pont ilyen. Barátaim/családom szerint is nagyon csendes, visszahúzódó. Nekem meg pont ez tetszik benne, beszélek én kettőnk helyett is :D

Javaslom, hogy te is egy olyan csajt keress, aki nagyon sokat beszél, màr ha elviseled :D én örülök is neki, hogy nem vág a szavamba mindig, mint az előzőek, akik mind extrovertáltak voltak...

2020. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
19%

Istenem, ezt a végtelenül kétszínűséget, hogy nem szakad le az ég!

Sok nő igazán magába nézhetne egy kicsit.

14-es voltam, de magát, a kérdezőt is meghazudtoljátok.

2020. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
90%

Miért kellene magamba néznem? Mert az ilyen férfiak tetszenek, nem a májerkodó, bulizós majmok? Nem egy szerencsétlen, ronda férfiról volt szó, hanem egy jóképű, sikeres, de nyugis, inrovertáltról.

Miért lenne ez férfiatlan viselkedés?

Szerintem nem kéne ugatnod, és a helyedben elhordanám magam innen a francba, de te tudod...

2020. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
16%

"Miért kellene magamba néznem? Mert az ilyen férfiak tetszenek, nem a májerkodó, bulizós majmok?"

Azért, mert a májerkodó, bulizós majmok tetszenek neked is, csak talán még magad előtt is letagadod.

2020. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
91%
Mi a francért tetszenének, amikor rühellek bulizni, és végre találtam olyan férfit magam mellé, aki nem kényszerít rá, és nem akar minden áron alkoholt sem erőltetni, mert ő is olyan, mint én?
2020. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
83%

Semmilyen szinten nem vonzódom ahhoz, pedig érzem, ha valami elemi szinten, ösztönösen vonz. Ahhoz vonzódom, aki jól néz ki, van intelligenciája, és egyenrangú félként kezel, pl. nem próbálja jobban tudni, hogy én magam mit gondolok (ha valaha is akarsz normális kapcsolatot nővel, akkor szerintem szokj le erről, mert szánalmas). Ja, és az is fontos, hogy talpraesett legyen, de egy intovertált férfi is lehet az. A párom is az, fiatalon talált olyan munkát, amit szeret, megküzdött az elismerésért is, valamint minden közös problémánkat meg tudjuk együtt oldani, mert egyikünk sem egy szerencsétlen.

Én nem vagyok álszent, nem tagadom, hogy kizárólag jó pasi kellene, de nekem akkor sem jönnek be a bulizós, hangoskodó férfiak, mivel NEM ILLENEK HOZZÁM, nem tudom, mi vonzót kellene találnom bennük.

2020. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nekem nem kellene, mert nem tetszenek a csendes, visszafogott férfiak... Én se vagyok az

24/L

2020. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
90%
Én örülnék egy csendes, nyugodt, visszafogott párnak, én is otthonülő típus vagyok, ha ezt értetted alatta. Az nem izgat, milyen magas, izmos (ha nem elhízott) és mennyit keres, semmi közöm a pénzéhez.
2020. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
17es,hat nem azt, hogy a kapcsolatunk rovására menjen a munkamaniaja 😀 az ikrek ék is komoly munkája van, viszont viccesek is, ez pedig sokkal fontosabb, nekem legalábbis.
2020. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A legtöbbször "csak" a lehetőségek hiánya a gond. Tényleg, a legtöbb férfinál. Hiába vagy "jócsávó" ha keveset vagy nők között és senki nem ismer. A 4 falnak nem elég, ha jó vagy!
2020. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!