Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Anélkül is meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Anélkül is meg szoktatok kívánni egy nőt, hogy kihívóan öltözködne?

Figyelt kérdés

Páran (nők) mondták nekem, 'akkor miről kívánjanak meg?' bár nekem van egy olyan érzésem, hogy ez csak a kevésbé szép nők megoldása.

Számomra férfiaknál nem tesz különbséget az öltözék, csak legyen jóképű.


Vélemények, tapasztalatok?


2020. szept. 5. 15:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Teljesen visszafogott ruhában is lehet valaki szexi.
2020. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%

Ez a szélsőséges dolgokban való gondolkodás.Imádom!

Jolvan.

Akkor egy retkes munkásruhában ,de szép arccal máris nyertem,igaz?

Ja,nem!

2020. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#12

Elég intelligens vagyok ahhoz, hogy tudjam, hogy az öltözék csak ideiglenes, én gondolkozom nem csak az alapján ítélek, amit látok. Az öltözék nem állandó része egy embernek, nem ettől lesz valaki vonzó.

2020. szept. 5. 16:51
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki vonz, akkor egy retkes munkásruhában is vonz valami benne. Ha műmájer öltönyös is, de nem vonz az arca, a teste, nem érdekel.
2020. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha így lenne ahogy mondjátok,akkor nyilván egy komoly rendezvényre,vagy tárgyalásra,egy fontos eseményre is be lehet menni simán egy szakadt farmerban,strandpapucsban ugye?


Nem osztom,amit mondtok.

A ruha közvetít sokmindent.Például ez a fazon fontosnak tartja ezt a találkozót,engem is.Ezt a fazont érdemes meghallgatni,amit mond ,azt komolyan is gondolja.Ez a fazon bizalomgerjesztő,és elegáns.Ez a fazon velem is igényes lesz,ha magára is figyel.


Ez egy első benyomás.És általában pozitív.Aztán az más kérdés,hogy mi alakul majd ki,vagy mi lesz az üzleti tárgyalás kimenetele,ami a kommunikáción,más dolgokon is múlik.


Ha tévedek,akkor sincs nagy gond.Ezen a véleményemen nem változtatok.


F

2020. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát én azt írtam le amit én gondolok, nyilván egy kis észt el kell várni, hogy eseményre megfelelően öltözzön, de nem azért figyelek fel valakire, hogy milyen a ruhája, legyen rendesen öltözve, és kész. Mondjuk a rózsaszín póló nálam nagy mínusz.
2020. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

#15

Ki beszélt most itt alkalmakról? Nem is arra válaszolsz amit mondanak.

2020. szept. 5. 18:11
 18/22 anonim ***** válasza:

Persze én sem arra gondoltam,hogy egy kempingezéssel,strandal összekötött randin öltönyben sütögetem a szalonnát.Hát ja.

13#ra válaszolva alkalomhoz érdemes azért öltözködni.

2020. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbbet az arc számít, tehát hacsak nem takarod el, akkor már jó vagy, ha szép az arcod. 23F A többit meg, hát, nem kell kihívónak lenni. Anélkül is lehet valaki vonzó nő. :)
2020. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Kérdező egy nagyon szép arc az bármiben az. :D
2020. szept. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!