Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő aki szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Létezik olyan nő aki szeret ribizlisen öltözködni de mégis csak komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Ők általában megbecsült komoly kapcsolatban vannak. Értékelik, hogy jól is néznek ki és, hogy hűségesek is. Persze van 1-1 olyan gyökér aki annyira féltékeny, hogy legszívesebben zsákot húzna a nőjére. Ők mondják azt, hogy nekem nem tetszik, ha ki van csípve egy nő. Ők azok akik elnyomják a nőiességüket a társuknak. Be kell ismerni. Egy férfinek mindig is tetszeni fog egy nőies nő. Mivel úgy fogalmaztál, hogy ribis, teli lehetsz előítéletekkel. Ha ezek fognak vezetni egyetlen ilyet sem fogsz megismerni. Eleve milyen az, hogy ribis? Mint írtam, az én olvasatomban az jelenti a nőiest. Persze majd írnak ide hölgyek olyan kommenteket, hogy a kettő nem ugyanaz. Ők sajnos félreértettek. Nekik leszögezném, hogy egy nő lehet, vagy nem lehet nőies. Sajnos a szuper-erkölcsös társadalmunk a nőiesen belül elkeríti a "ribis" kifejezést. Tessék ütni a nem volt hasznos gombot! :)
2017. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Van...itt minden nap kesereg vagy 5 ilyen hölgy, mert szerintük a férfiak csak a szexre mennek, a nő, az ember nem is érdekli őket, és nem értik, hogy miért mindig csak ezt váltják ki a másik nemből.
2017. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Volt ilyen barátnőm, minirövidcsípőgatya, hátnélküli hastop hatalmas dekoltázzsal és ehhez magassarkú. Látványosan utálta, ha r**ancozták és csak szexet akartak, de eltakarni a testét, hogy ezt megelőzze nem volt hajlandó. Nem nézett ki túl jól a falatnyi ruha ellenére, 68 kiló volt sok zsírral a hasán, de hatalmas mellekkel és pici popsival.
2017. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha valaki kifelé akar tetszeni, az általában nem komoly kapcsolatot keres vagy nem egy férfival képzeli el azt:-D
2017. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1# Félre értesz nem nem nézem le a nőket a kérdés pedig egyszerű van e olyan nő akinek pl 20 centis tűsarkú cipője van ki van vakolva műkörme van és úgy néz ki kb mint egy prosti de ennek ellenére csak komoly kapcsolatot keres aki nem a csinos kategória ahogy te mondod hanem aki nagyon szexis akar lenni .
2017. okt. 25. 12:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindig meg tud lepni a GYK...
2017. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Férfiként azt mondom, hogy az én nőm legyen szép és legyen akármilyen szexis a hétköznapokban. Az enyém.

Kedves 4. válaszoló. Szerintem meg aki másnak akar tetszeni, az csak simán tetszeni akar. Továbbá volt olyan nő mellettem, aki kifejezetten szolid volt. Na nála nagyobb ***** a világon nincs. :)

2017. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Miért ne lenne? :D Nehogy már ott tartsunk 2017-ben hogy az öltözködés elárulja a szexuális szokásainkat :D
2017. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# Nem a szexuális szokások miatt van a kérdés ! A kérdés az előítéletek és egy pár ember szokása miatt van illetve amiatt is hogy van e valaki aki ilyen .
2017. okt. 25. 15:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam mindig, de én is szeretek.

Komoly kapcsolatom van, és Ő szereti, ha így nézek ki.

2017. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!