Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem kellettem még annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem kellettem még annak a férfinek, aki nekem kellett, mit veszíthetek, ha ezentúl kihívóbban kezdek el öltözködni?

Figyelt kérdés
24 vagyok, soha nem jártam még olyan férfivel, aki tényleg kellett nekem. Meguntam, hogy jaj rendesen fel kell öltozni, mert ki fognak beszélni, blablabla. Miért ne járhatnék tapadós, dekoltált ruhában, magassarkúban és kisminkelve? Mit veszíthetek, de komolyan, ha úgyse kellek azoknak, akik nekem kellenek, miért ne kezdjek önmutogatásba?
2018. ápr. 29. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Mert nem tudni, hogy neked milyen férfiak kellettek eddig.

Jók a tapadós, dekolták ruhák nagyon is, de akkor meg inkább szexuális célzattal fogod felkelteni a férfiak figyelmét.

Tehát több olyan férfi akar majd megdugni akik neked eddig sem kellettek, kb. ennyi.

2018. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Nyugodtan, kisfiam.
2018. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Mit veszítesz? Az önbecsülésed.
2018. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így sincs önbecsülésem, sokszor utálom magamat, mert nem tud senki szeretni.
2018. ápr. 29. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!