Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alakult ki ez a fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki ez a fura helyzet?

Figyelt kérdés

Néha felszoktam nézni az oldalra és megdöbbenek.

Egyrészt, igen, tényleg sok az incel és béna pasi az oldalon. Ők kiírnak egy csomó panaszkodó kérdést és negatív dolgokat írnak a nőkről. Róluk ez egyből lejön, mindenki lepontozza őket és saját maguk is vállalják, hogy ők ilyenek.

És ott a másik oldal, a nők. Minden ilyen pasira legalább jut egy vagy két ugyanilyen szintű nő. A különbség annyi, hogy ők nem vállalják magukat egyenesen.


Konkrét példa: Ma egy kérdésnél egy nő elkezdett hazudni. A saját válaszaiban volt eltérés és érezhetően nem a kérdésre válaszolt, hanem a frusztrációit adta ki. Oké, van ilyen. Ami erős volt, hogy ezt a nőt felpontozták. Lényegében a többségében női felhasználók felpontozták az egyértelmű hazugságot, mert kényelmes volt és jobb színben tüntette fel a nőket. Extraként, a válaszban bőven volt degradálás a férfiakkal szemben.


Másik példa: Van most egy válasz, ami leírja, hogy a férfiak gerinctelenek mind. 71%-on áll jelenleg a válasz. Hasonló szintű választ a nőkről még sosem láttam 30% felett.


Még egy példa: Jött ma egy kérdés, ahol a nő konkrétan zaklatta a férfit. Egy válasz azt írja, hogy ez nem normális. A válasz 34%-on áll.


Ha ilyen felállás van, akkor mégis miért írja annyi nő, hogy tele van az oldal incelekkel? Láthatóan több az incel kategória női kiadása.


És egyáltalán: Itt mi számít "normális" nőnek a női felhasználók szerint? A normális nő hazudik, a férfiakat gerinctelennek tartja és zaklató?



2020. szept. 5. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ezek a "gonosz" adoniszok és az áldozataik. Hogy sajnálom őket. :))
2020. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok és kihagytam a "nincs" szót a monológomból, tehát:

...Nincs olyan személy aki objektív véleményt adna

1000 bocsánat

2020. szept. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert valóban vannak itt incel férfiak, de mindegyikükre jut legalább 4-5 sikertelen, frusztrált nő, akik természetesen a saját értékrendjükkel egyező válaszokat értékelik fel, a többit pedig le.
2020. szept. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!