Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gyakori kérdéseken miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakori kérdéseken miért 450 nettó az átlagbér 27 évesen,amikor megkérdik (persze van ilyen, de ennyi?)? És ilyenkor van az, hogy a 300 alatt kereső férfiak maradék önbizalmát is összetörik itt. Vagy ide a felső 100 ezer ember járkál írogatni csak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 15:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Budapesten 27 évesen, ha kicsit is képzett vagy, és nem az állami szférában dolgozol, akkor simán valós lehet a nettó 450 ezres átlag. Ez alatt nem nagyon lehet megélni, mert egy albérlet már 150+rezsinél kezdődik, és akkor még semmit nem csináltál.
2020. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy látom mint kb a társkeresőket.


A többség budapesti és szerintem az átlagfizetést is Pesthez mérki.

Jöhet itt nekem bárki ilyen olyan adatokkal pesttől már 30 km-re más az átlag.


És ne mondják már azt, hogy jajj ne sírjatok akkor menjetek ti is Pestre...


Ja persze dolgozzon az egész ország Pesten...

2020. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Én se értem ezt. Senki nem ír konkrétan csak azzal villog, hogy nettó 400-et keres. Ha valaki ír is csak az informatikus szakmát mondja. Én is diplomás érnök vagyok és kb csak diplomás ismerőseim vannak de senki nem keres nettó 400-et. Pedig informatikus is van közöttük.

Nekem is az az érzésem már, hogy rajtam kívül mindenki vagyonokat keres.

2020. szept. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
13:szintèn mérnök. Az én iparágamban is ritkább a 400 nettó, de azért a villamos ès It-s mérnök vonalon dolgozó ismerőseim között azért bőven akad ilyen fizu 30 alatt.
2020. szept. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát itt a Gyakorin több érdekes tényről is tájékozódhatunk, ami a való életben nem feltétlen igaz:


- már egy átlagos nő "megszerzéséhez" is minimum luxus autó kell, saját lakás és legalább 400 ezer forintos fizetés

- az átlagos férfi diplomás, sportol, több nyelven beszél és tökéletesen egyenlőségpárti

- a 30 feletti nők már a kutyának se kellenek, elhízottak, házisárkányok, egyáltalán örüljenek, hogy megtűri őket a társadalom. Vagy épp ennek az ellentettje: gyönyörűbbek, mint valaha, körülzsongják őket a férfiak és soha nem voltak még ilyen sikeresek, viszont 35-40 felett ez még fokozódni fog.

- a 30 feletti férfiak már ráncosak, apatestűek, fogatlanok, és hajuk sincs. Vagy épp az ellenkezője: beértek, igazi férfiak lettek, akiknél a nők 16-60-ig sorbanállnak.

- 35 felett a nők már képtelenek szülni, de vannak ezzel ellentétes vélemények is, miszerint az ő családjukban nem ritka, hogy 60 felett is egészséges gyereket hoztak világra.

- 30 felett az ideális felállás, ha a nő idősebb pár évvel a férfinál

- a nők aranyásók, míg a férfiak csak dugni akarnak


Ez csak néhány a leggyakoribb, itteni bölcsességek közül, de még sok érdekes nézőpontot megismerhet, aki állandó olvasója a témának. Szóval ezek mellett a nettó 450 nem is olyan kirivó.:)

2020. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Mérnök, 27 éves. 300 nettóval kezdtem ennél a cégnél ahol vagyok, ettől a hónaptól közel 500-ra emeltek.

Korábban más munkakörben, más cégnél nem volt ritka hogy hazavittem 500-at is.

Most csinálom az MSc-m levelezőn és a szaktársak között beszélgetve látok alulfizetetteket és jó fizuval rendelkezőket is, szerintem részben a szerencsén is múlik.


Nem sztárolni akarom magam én úgy érzem, hogy én is iszonyú szerencsés vagyok, hogy itt az Alföldön sikerült ilyen jól fizető munkahelyet találnom, ráadásul a szakmámban.

Nem gondolnám, hogy ettől a férfiak le lennének egy dekányit is húzva. Ezek a fizetések nem olyan ritkák, persze nem is olyan gyakoriak. Nálunk a 300 körüli fizut a gyártásban dolgozók is össze tudják szedni. És hangsúlyozom: Alföld.


Ettől függetlenül, akárki akármennyit keres: ha dolgozik keményen, nincs kérdés, nincs miért törjön az önbizalom. Ahogy írtam, egy marék szerencse is kell a szaktudás mellett.

2020. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
15-ös, ez jó volt, én is több éve vagyok itt és én is ezt látom, a végleteket.
2020. szept. 7. 14:58
 18/28 anonim ***** válasza:
16: Akkor jó helyen vagy, ha az MSc bármit is számít. Legtöbb helyen van diplomád vagy nincs a lehetőség, onnantól le van tojva, hiába csinálsz MSc-t, fizu marad ugyanannyi.
2020. szept. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
#16 elárulnak, hogy milyen mérnök vagy és milyen cégnél mert most is csak annyit tudtunk meg hogy mérnök.
2020. szept. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Fejlesztőmérnökként dolgozom és anyagmérnök vagyok.

A konkrét céget, illetve, hogy mivel foglalkozik nem írnám le, mert onnantól kezdve pér kattintással beazonosítható vagyok és maradnék anonim :)

A fizum azért nő, mert az MSc-s végzéssel párhuzamosan előrébb lépek.

Ezért írtam, hogy úgy gondolom én baromi szerencsés vagyok és őszintén elismerem, hogy biztosan van rajta kívül millió másik ember is aki erre a feladatra alkalmas lenne.

2020. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!