Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, miért nem írtok vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért nem írtok vissza az online társkeresőkön az olyan 30 év körüli férfiaknak, akik akár egy kicsit is elkezdtek kopaszodni? Az alábbiak közül mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 18:51
A kérdező szavazást indított:
Én a számomra tökéletes férfit keresem és egy kopaszodó férfi selejtes, így nem tökéletes. Amúgy is, bőven válogathatok a neten.
Egyszerűen nem tetszik a kopaszodás. Azt sem értem, hogy képes bármilyen nő járni egy olyan férfival, aki elkezdett kopaszodni. Pfejj!
16 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem visszaírnak...
2020. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
A kopaszodás nem zavar, de én negyveneseket keresek. Más lesz ott baj....
2020. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Még annak sem írnak vissza aki nem kopaszodik.
2020. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Ja, mert gondolom a kopaszodáson kívül minden oké nálad, ugye?

Látszik a képeken a kocsid? Órád? Trópusi nyaralások?

2020. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Míg fent voltam, visszaírtam nekik, hogy bocs, nem őket keresem. De nem akartam megbántani senkit azzal, hogy elmondom, taszít a kopaszodás, mert nem tehet róla. De attól még engem ugyanúgy taszít.

Vagy legyen rendes haja, vagy tolja le szerintem.

2020. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a válaszlehetőségek...
2020. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem helyesek a kopasz pasik? Ugyan!!!

[link]

2020. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szamora oregek lepusztultak. Kosz nem kell.
2020. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor nem írtam vissza, ha már durva mértékű a kopaszodás és nem vágatja le a haját, hanem próbál valami frizurát csinálni, meg takargatni, de nagyon béna. Általában ott más baj is van.

Amúgy sok pasi már 23-26 között elkezd kopaszodni.. A mostani párom sem teljesen kopasz, de már elég mikiegeres, úgyhogy heti 2x rövidre nyírja, 29 éves. Amúgy pedig egy humoros, ápolt pasas. Szerintem nem ezen múlik.

2020. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kopaszsàg nem zavar, ha az illető tudja hordani (letolja ahelyett, hogy trükközget vele).

Ha ez így van, akkor ott màs a probléma.

2020. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!