Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért rak ki valaki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rak ki valaki olyan képet magáról Tinderen, ahol egy szál boxerben pózerkedik villantva az izmait?

Figyelt kérdés

És még ilyen feszítős pózt is vág hozzá. Tényleg ilyen hobbi testépítő. Mondta is, hogy büszke, hogy mit ért el a testével. Nem tetszenek az ilyen pasik. Viszont kíváncsiságból visszajelöltem. Mert erre konkrétan rá akartam kérdezni. De mégse tettem. Amúgy azt mondta, hogy a szerelem nagyon hiányzik az életéből, 2 éve egyedül van, előtte 6 éves kapcsolatban volt.

Hát nem tudom. Ilyen kép után ez nehezen hihető, de nem akartam mondani neki,hogy nem biztos, hogy ezzel lehet elérni🤷



2020. szept. 8. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Öhm... Mi?


Szóval volt egy ilyen srác tinderen, akitől te nem akartál semmit, de azért behúztad és elbeszélgettetek. El is mondta, hogy miért rakott ki olyan képet.


Amúgy nem értem a problémát. Ha ő büszke erre és valószínűleg mennek is rá a csajok, akkor mi a gond? Csajként ugyanilyen ám, amikor valaki kipakolja a cicit.


És elárultad neki, hogy mivel lehet elérni a szerelmet? Boxer nélkül rakjon fel képet?

2020. szept. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem. Mert szétváltam tőle. :) Nem akartam bántani. Nagyon sok külsőre, csak mivel látom ki jelöl be, kíváncsi voltam. De aztán nem kérdeztem meg végül. Azért kérdezlek titeket :D
2020. szept. 8. 00:51
 3/19 A kérdező kommentje:
Amúgy én ezt mindig valami kompenzációjával, önbizalomhiánnyal azonosítom...Azok a lányok, akik csak a mellükkel tudják magukra felhívi a figyelmet, az is gáz... Mert ezek szerint nincs másuk
2020. szept. 8. 00:54
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

A másik oldalról mit gondolsz? Hogyha valaki az ilyen képekkel szemben előítéletes és csak 1-1 dolgot következtet le?


Vegyünk amúgy egy átlagos srácot, lányt. Csinálnak magukról egy tök átlagos képet, felrakják tinderre. Lesz egy csomó ember, aki csak felszínesen fél pillantás alatt jobbra vagy balra húzza őket. Ha viszont, valami olyan képet raknak ki, ami felhívja a figyelmet, lehet, hogy csak ezért behúzza őket életük szerelme.


Az meg, hogy ki és mit domborít ki magán, nem csak a kompenzációról és önbizalomhiányról szól, hanem arról is, hogy mit tapasztalt a másik nemről. Ha valaki azt látta, hogy az izmokra van igény, akkor megmutatja. Ha valaki azt látja, hogy a mellekre van igény, megmutatja. Akárhogy nézzük, a külső számít.

2020. szept. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Neked nem tetszenek, más lánynak meg tetszik.

Bírok néhány nőt, aki egy szál maga meg akarja mondani, mi tetszik a többi 4 milliárd nőnek...

2020. szept. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kidolgozott testért meg kell küzdeni, az nem jön magától mint a vékonyság vagy a lapos has. A srác büszke arra amit elért, szerintem ettől még lehet jó fej. Mondjuk ha a saját testével többet foglalkozik mint a partnerével, akkor már probléma van. A nők között is divat a szemükkel szeretni és ezzel felhívja magára a figyelmet, ez a célja, ezzel akarja bevonzani a partnerét. Nem értek vele feltétlen egyet, de attól még működhet.
2020. szept. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha rendszeresen jár gyúrni (egyéb sportolni) akkor rendesen megdolgozott azért a testért, hadd legyen már rá büszke. Sokkal nehezebb kockahasat varázsolni, mint örökölni egy erős állkapcsot.

Arról nem is beszélve, hogy egy izmos férfi nagyon kellemes látványt nyújt, és érdeklődést kelt számos nő körében.

2020. szept. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A testére büszke, azzal akar csajozni.

Ugyanaz a kategória, mint amikor nők tesznek ki olyan képet, amiben tangás bikiniben pucsítanak.

2020. szept. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen, de ő nagyon sok. Én nem szeretnék képet mutatni, mert megadta a facebookját. De ő túlzás. Természetellenes, szteroidok. Én elég sokat edzettem (10 évig Kiss Jenő mellett),hogy tudjam, ki szúrja magát....
2020. szept. 8. 07:44
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyen képekkel sokkal több nő fogja jobbra húzni.
2020. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!