Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt, hogy nagyon akartál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy nagyon akartál valakit, ő is téged, de egyáltalán nem jöttetek jól ki egymással?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Volt. Rájöttem, hogy csak szexuális vonzalom, engedtem neki, aztán hagytuk egymást menni. Kapcsolat sose lett volna, mert kinyírtuk volna egymást.
2020. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha volt, akkor mi lett a vége? Megpróbáltátok még együtt vagy vége lett?

Egy kapcsolat elejéről van szó.

2020. szept. 8. 18:18
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Köszi a választ. Attól félek, velem is hasonló történik.
2020. szept. 8. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Bevallom az őszintét nem voltam egyáltalán csalódott mert inkább most az elején derüljön ki mintsem a közepén (bár ott is lehet szépen elválni az útjainknak)
2020. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Többször "összejöttünk", de csak nagyon kevés időre. Kiderült, hogy tulajdonképpen a szex amiben megegyezünk, minden másban nem tudtunk beszélgetni, mert vagy az egyikünk hallgatott a másik osztotta az észt, vagy összevesztünk egy lényegtelen kérdésen.

Meg lehet próbálni, nem feltétlenül mindenkinél alakul így, én amúgy sem akartam másnak mutatni magam soha. Szóval érted, ha eljátszom, hogy mindenben neki van igaza, egyetértek vele, meg nem idegesít amikor oktat, akkor lenne egy jó szr kapcsolatom, amiben a szex se lenne egy idő után, mert megutálnám. De ez a te döntésed, belemész-e.

2020. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. vagyok az 1 voltam.
2020. szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!