Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a lánnyal? Tényleg akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon sok jót tudnék mondani róla,nem húzom az időtöket.

Egy ismerősöm szeretne összehozni minket. Ő 23 én 34. Úgy tudom,a lány komolyabb(idősebb) pasit szeretne.

Amit érdemes tudni róla,ő a polgármester egyetlen gyereke,kicsit burokban nevelt,képei alapján kissé konzervatív szülők burokban nevelt gyereke.

Nekem tetszik külsőleg,első pár napi beszélgetésünk alapján pasi létemre olvadtam tőle.

Aztán mintha nem tudtunk volna miről beszélni. Bele törődtem ennyi volt.

Eltelt pár hét közben találkozott közös ismerősünkkel,aki elárulta a lánynak,hogy (első 2 napi beszélgetés után ) nagyon aranyosnak találtam.

Kitettem valamit a facebookra,mintha annak kapcsán írna rám újra kezdte a beszélgetést. Leírta mennyire boldog volt,hogy arányosnak találtam. Engem "hibáztatott" hogy megszakadt a beszélgetésünk. Megint nagyon jókat beszélgettünk 3 napig.

Mivel lázasan készültünk tesóm esküvőjére,nem nagyon volt időm vele találkozni. (Egyébkent 30-40km-re lakik tőlem,kisebb faluban nem egyszerű a tömeg közlekedés. )

Viszont bármiben döntenem kellett,számíthattam rá,sőt ajánlotta.

Lényeg! Utóbbi pár napban megint 4-5mondatot beszélünk naponta. Viszont a beszélgetések tartalma is furcsa. Küldözgeti a szíveket, szíves hangulatjeleket,mintha valaki mondta volna neki,hogy így szokás. Ha őszintén(spontán) bókolok neki. -Köszöni ,hogy így gondolom. De kb ennyi.

Ha neten ennyire nem megy a beszélgetés,élőben gondolom űlnénk és mosolyognánk. Ő elmondhatná,randizott mert így szokás,ezt tanácsolták.



2020. szept. 8. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elhívtad már randizni?
2020. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem írogatni kell!! És ezt egy 34 éves embernek mondani kell könyörgöm. Én is online, nem vagyok a komkunikació mestere, pláne ha valaki idegennel kell, nehezemre esik, de személyesen elég jó kommunikátornak tartom magam, könnyen beszélgetek emberekkel, a kínos csöndet is meg tudom törni ha van, de általában nem hagyom hogy legyen.

Ne írogassatok hetekig hanem hívd el randira. Ha belemegy, már csak az a dolgod hogy ne szúrd el élőben, lehet hogy ott jobban jön a téma.

Ha meg nem megy el, akkor nem érdekled.

2020. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Nesze neked fb és okos telefon!

Ha így haladtok, egy romantikus gyertyafényes vacsorás is (már ha lesz ilyen) a telefonjaitokat fogjátok simogatni. Jó szórakozást!

2020. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te olvadtál el nem ő, ez a gond
2020. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Na, akkor alapok, 5 éves gyerek is tudja, ha valaki szivet küld a másiknak, az szerelem, vonzalom.

Hát veled aztán jól kivan a vízből, kulturális analfabéta vagy.

Ha levenné a nadrágod és aládfeküddne, akkor is itt kérdezgetnéd, hogy vajon mit akar.

2020. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5 valamiért azt érzem,hogy csak azért küldi mert illik. Nem szívből jön.
2020. szept. 9. 08:13
 7/12 A kérdező kommentje:
2es. Nálam fordítva van,neten megy a jó kommunikáció élőben pedig néma sokszor a partner. Nagyszájú kislányok pedig alamuszi nyuszik lesznek!
2020. szept. 9. 08:16
 8/12 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Ezt megértem de hosszútávon mindegy. Kiakarod deríteni tetszel-e igazán a csajnak? Hívd el randira.

Ha nemet mond, nem vesztesz semmit, de ez az írogatás időpazarlás.

2020. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kell egy randi. Ott eldől lesz-e folytatás.
2020. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6: Nem, nem illik ilyeneket írni, sőt, illetlenség. Amit egy nő csak akkor lép át, ha a vonzalma felülírja a neveltetését.
2020. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!